×

Małgorzata Rozenek miesiąc po porodzie. Fani zachwyceni figurą młodej mamy!

Małgorzata Rozenek miesiąc po porodzie nie ma zamiaru próżnować! Gwiazda już dwa tygodnie temu wróciła na plan programu „Projekt Lady”. Widać również, że poza pracą zawodową, oddaje się także pracy nad swoją sylwetką. Fani zachwycają się formą celebrytki. Widać różnicę?

Jeszcze 12 kilogramów

Mały Henio stał się popularny jeszcze zanim przyszedł na świat. Jego mama bardzo chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami z okresu ciąży, informując również o niemal każdym etapie przygotowań do narodzin chłopca.

Henio urodził się 10 czerwca, stając się od razu maleńkim bohaterem mediów społecznościowych. Dumni rodzice nie mają oporów przed pokazywaniem twarzy synka i dzieleniem się intymnymi momentami ze światem.

Rozenek niedawno twierdziła, że nie ma problemów z nadprogramowymi kilogramami po ciąży. „Jestem szczęśliwą grubaską” – deklarowała.

W tym samym czasie jednak przyznała:

Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów. Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu.

Celebrytka twierdziła także, że atrakcyjny wygląd na instagramowych zdjęciach, to zasługa umiejętnego pozowania do zdjęć.

Małgorzata Rozenek miesiąc po porodzie

Wiele fanek celebrytki, zaskoczył szybki powrót Rozenek do pracy. Już pod koniec czerwca, dwa tygodnie po porodzie, gwiazda ponownie znalazła się na planie „Projektu Lady”. Świeżo upieczona mama ma przed sobą wymagające zadanie, ponieważ jest prowadzącą piątej edycji programu. Premierowe odcinki „Projektu Lady” zaplanowano na wrzesień, a więc nie ma mowy o dłuższym urlopie.

Jednak tak szybki powrót do pracy wyraźnie służy celebrytce. Rozenek oddaje się w ręce makijażystów i fryzjerów, a na każdym zdjęciu, dodawanym na Instagrama, gwiazda wygląda olśniewająco.

Takiego zdania są fani Rozenek, którzy zauważyli, że świeżo upieczona mama niezwykle szybko wróciła do formy. Na najnowszym zdjęciu widać, że sylwetka celebrytki mocno się zmieniła.

Małgonia wygląda jak przecinek

– napisała w komentarzu jedna z fanek.

Faktycznie widać różnicę?

Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować