Kategorie GwiazdyNewsyShowbiznesŚwiatŚwiat

Media obiegła informacja o separacji Kate i Williama. Prawnicy ponownie zabrali głos

Rzekomy romans księcia Williama to ostatnio bardzo popularny temat wśród mediów plotkarskich. Amerykański magazyn „Globe” podał nawet informację, że książęca para jest w separacji. Plotka szybko obiegła internet, jednak wychodzi na to, że prawda jest zupełnie inna.

Romans księcia Williama miał doprowadzić do rozwodu

Informacja o tym, że na jaw wyszedł romans księcia Williama, przyćmiła w mediach oczekiwania na dziecko Harrego i Meghan. Plotek było tak wiele, że prawnicy rodziny królewskiej wydali w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Jednak stanowisko pałacu nie uciszyło medialnych doniesień. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że książęca para na poważnie przygotowuje się do rozwodu.

książę William z żoną Kate i Rose  Hanbury
Instagram

Amerykańskie media są bezlitosne

Na domiar złego, w najnowszym numerze amerykańskiego magazynu „Globe” pojawiły się kolejne informację o kryzysie w rodzinie królewskiej. Podobno księżna Kate opuściła z dziećmi posiadłość Anmer Hall. Natomiast z Williamem, miała kontaktować się wyłącznie przez prawników. Wszystkiemu winne miały być spotkania Williama z przyjaciółką rodziny królewskiej, markizą Rose Hanbury.

Dziennikarze magazynu „Globe” twierdzą nawet, że William i Kate zdecydowali się na separację:

Kate jest rozdarta przez plotki o romansie… (Kate i William) są w trakcie testowej separacji, a ich prawnicy rozmawiają o rozwodzie. William odchodzi od zmysłów, ponieważ Kate nie chce z nim rozmawiać. Jest bezradny

William i Kate
Instagram

Prawda o romansie księcia Williama wyszła na jaw

Jak zwykle bywa w przypadku doniesień gazet pokroju „Globe”, okazało się, że informacje są kompletnie nieprawdziwe. Ich doniesienia postanowił sprawdzić portal „Gossipcos”, weryfikujący plotki pojawiające się w amerykańskiej prasie.

Okazuje się, że książęca para spędziła razem Wielkanoc, więc nie jest możliwe, żeby rozmawiali ze sobą tylko za pośrednictwem prawników. Później Kate i William wspólnie wybrali się w odwiedziny do księcia Harego i Meghan Markle.

Kate i Harry
Instagram

Kate wygląda na zadowoloną

Jako ostateczny dowód na nieprawdziwość informacji o kryzysie w książęcym małżeństwie, portal podaje sytuację z ostatniego czwartku. Kate razem ze swoim szwagrem, księciem Harrym, wzięli udział w Anzac Day, czyli święcie weteranów w Katedrze Westminsterskiej. Według „Globe”, Kate miała być rozdarta i załamana. Tymczasem, wychodząc w czwartek z katedry, księżna była w znakomitym humorze.

Do doniesień „Gobe” po raz kolejny odnieśli się także prawnicy rodziny królewskiej. Zaprzeczyli doniesieniom magazynu o wątpliwej reputacji, nazywając je „kłamliwymi spekulacjami”.

To ciekawe, że romans księcia Williama budzi tak ogromne emocje, nawet w prasie wydawanej w Stanach Zjednoczonych.