×

Media obiegła informacja o separacji Kate i Williama. Prawnicy ponownie zabrali głos

Rzekomy romans księcia Williama to ostatnio bardzo popularny temat wśród mediów plotkarskich. Amerykański magazyn „Globe” podał nawet informację, że książęca para jest w separacji. Plotka szybko obiegła internet, jednak wychodzi na to, że prawda jest zupełnie inna.

Romans księcia Williama miał doprowadzić do rozwodu

Informacja o tym, że na jaw wyszedł romans księcia Williama, przyćmiła w mediach oczekiwania na dziecko Harrego i Meghan. Plotek było tak wiele, że prawnicy rodziny królewskiej wydali w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Jednak stanowisko pałacu nie uciszyło medialnych doniesień. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że książęca para na poważnie przygotowuje się do rozwodu.

Amerykańskie media są bezlitosne

Na domiar złego, w najnowszym numerze amerykańskiego magazynu „Globe” pojawiły się kolejne informację o kryzysie w rodzinie królewskiej. Podobno księżna Kate opuściła z dziećmi posiadłość Anmer Hall. Natomiast z Williamem, miała kontaktować się wyłącznie przez prawników. Wszystkiemu winne miały być spotkania Williama z przyjaciółką rodziny królewskiej, markizą Rose Hanbury.

Dziennikarze magazynu „Globe” twierdzą nawet, że William i Kate zdecydowali się na separację:

Kate jest rozdarta przez plotki o romansie… (Kate i William) są w trakcie testowej separacji, a ich prawnicy rozmawiają o rozwodzie. William odchodzi od zmysłów, ponieważ Kate nie chce z nim rozmawiać. Jest bezradny

Prawda o romansie księcia Williama wyszła na jaw

Jak zwykle bywa w przypadku doniesień gazet pokroju „Globe”, okazało się, że informacje są kompletnie nieprawdziwe. Ich doniesienia postanowił sprawdzić portal „Gossipcos”, weryfikujący plotki pojawiające się w amerykańskiej prasie.

Okazuje się, że książęca para spędziła razem Wielkanoc, więc nie jest możliwe, żeby rozmawiali ze sobą tylko za pośrednictwem prawników. Później Kate i William wspólnie wybrali się w odwiedziny do księcia Harego i Meghan Markle.

Kate wygląda na zadowoloną

Jako ostateczny dowód na nieprawdziwość informacji o kryzysie w książęcym małżeństwie, portal podaje sytuację z ostatniego czwartku. Kate razem ze swoim szwagrem, księciem Harrym, wzięli udział w Anzac Day, czyli święcie weteranów w Katedrze Westminsterskiej. Według „Globe”, Kate miała być rozdarta i załamana. Tymczasem, wychodząc w czwartek z katedry, księżna była w znakomitym humorze.

Do doniesień „Gobe” po raz kolejny odnieśli się także prawnicy rodziny królewskiej. Zaprzeczyli doniesieniom magazynu o wątpliwej reputacji, nazywając je „kłamliwymi spekulacjami”.

To ciekawe, że romans księcia Williama budzi tak ogromne emocje, nawet w prasie wydawanej w Stanach Zjednoczonych.

Może Cię zainteresować

zamknij