×

Najgorsi mężowie wykonują te zawody. Mają problem z trwałą relacją

Najgorsi mężowie wykonują te zawody – prawniczka, która specjalizuje się w sprawach rozwodowych, wymieniła pięć zawodów, które raczej nie wróżą szczęśliwej, trwałej relacji. O jakich zawodach mowa?

Najgorsi mężowie wykonują te zawody

TikTokerka Jettiegirl28 to prawniczka, która specjalizuje się w sprawach rozwodowych. A ponieważ ma już spore doświadczenie, dzieli się swoimi przemyśleniami w sieci. Tym razem pokusiła się o stworzenie listy zawodów, które źle wpływają na związek… Mężczyźni wykonujący jeden z tych zawodów często mają problemy ze stworzeniem trwałej, zdrowej relacji.

TikTokerka podkreśla, że przedstawiona przez nią lista jest jedynie zbiorem subiektywnych spostrzeżeń. Zdarzają się przecież wyjątki…

Jeśli jesteś żoną mężczyzny, który wykonuje jeden z tych zawodów, to nie znaczy, że wasz związek jest skazany na porażkę. Nie oznacza to, że twój partner jest złym człowiekiem. Jestem pewna, że są odstępstwa od każdej statystyki

– zaznaczyła Jettiegirl28.

Niechlubna lista

Według prawniczki, do zawodów, które mają bardzo zły wpływ na związek, zaliczamy:

  • chirurga
  • pilota
  • strażaka
  • wojskowego
  • policjanta

Lista Jettiegirl28 dla wielu może być sporym zaskoczeniem. Przecież chirurg pomaga ludziom, ratuje ich zdrowie i życie. Podobnie jest w przypadku strażaka, policjanta, jak i wojskowego. Również pilot bierze odpowiedzialność za ludzkie życie, wydaje się zatem, że i w życiu prywatnym nie ucieka przed odpowiedzialnością, jest rozsądny, nie ulega nałogom.

Prawniczka twierdzi jednak, że mężczyźni, którzy wykonują wspomniane zawody, mają pewne cechy wspólne, które źle wpływają na związek. Przedstawiciele tych zawodów, zdaniem Jettiegirl28, są narcystyczni, egoistyczni, uwielbiają kontrolować innych. Ponadto nie potrafią znieść porażek i bardzo źle radzą sobie z rozstaniem. Relacja z takim mężczyzną z czasem staje się toksyczna. Partner zawsze chce stawiać na swoim, a kiedy coś nie idzie po jego myśli, zaczyna się wyżywać na otoczeniu. Porozumiewanie się z mężczyzną, który nie znosi sprzeciwu i nie liczy się ze zdaniem partnerki, jest bardzo trudne. Nie każda kobieta potrafi sobie poradzić w takiej relacji. Piętrzące się nieporozumienia z czasem prowadzą do rozstania.

Wyjątki? Oczywiście, że się zdarzają i oby zdarzały się jak najczęściej. Prawniczka twierdzi jednak, że tę listę warto potraktować jako przestrogę.

Fotografie: Pexels.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować