×

Księżna Kate i Książę William rozwodzą się? Mieli już zatrudnić prawników do negocjacji

Księżna Kate i Książę William wezmą rozwód? Do mediów wyciekły informacje, które mogą na to wskazywać. Od pewnego czasu na całym świecie aż huczy na temat rzekomej zdrady księcia Williama. Książę miał zdradzać Kate z jej przyjaciółką – Rose Hanbury. Teraz pojawiły się kolejne doniesienia – Globe przekonuje, że para książęca zaczęła już konsultować rozwód z prawnikami.

Księżna Kate i Książę William rozwiodą się?

Od kilku tygodni aż huczy od plotek, że książę William zdradzał Kate z jej przyjaciółką, Rose Hanbury. Wszystkie doniesienia zaczęły się od tego, że na jaw wyszedł konflikt pomiędzy paniami. Później pojawiły się informacje, że księżna kazała mężowi wykluczyć byłą już przyjaciółkę oraz jej męża z brytyjskich elit, mimo że para ta jest bardzo wpływowa. Przyczyną takiego stanu rzeczy miał być rzekomy romans księcia i Rose. Ostatnie informacje są jeszcze bardziej niepokojące… Według Globe Kate i William konsultują z prawnikami rozwód.

ksiezna-kate-i-ksiaze-william-1.jpg

„Wywinęła się z małżeństwa z nim”

Teraz wiadomo już, jak to wszystko się zaczęło. Mówi się, że ktoś w końcu doniósł księżnej Kate o tym, że William od lat torował drogę w elitach dla Rose. Mało tego! Znajomym miał często powtarzać, że przyjaciółka Kate jest tą, która wywinęła się z małżeństwa z nim. Właśnie te doniesienia sprawiły, że księżna dowiedziała się o wszystkim.

ksiezna-kate-i-ksiaze-william-2

Rozmowy z prawnikami?

Teraz okazuje się, że książęca para miała już zatrudnić prawników, którzy prowadzą rozmowy na temat pieniędzy oraz opieki nad dziećmi. Te doniesienia pochodzą od tego samego informatora, co wcześniejsze. Musimy mieć jednak na uwadze fakt, że prawnicy księcia Williama już raz oficjalnie zdementowali plotki o rzekomej zdradzie oraz kryzysie w jego małżeństwie.

Może Cię zainteresować

zamknij