×

Niepokojące zdjęcie Roksany Węgiel z koncertu. Przyłapał ją jeden z fanów

Roksana Węgiel stała się rozpoznawalna na polskiej i zagranicznej scenie, dzięki wygranej w Konkursie Eurowizji Junior 2018 w Mińsku. Gwiazda ma dopiero 14 lat, a większość czasu wcale nie zajmuje jej szkoła, a trasa koncertowa. Roksana Węgiel z inhalatorem – właśnie podczas ostatniego koncertu, została przyłapana przez jednego z fanów z inhalatorem. Co się stało Roxie? Czy chodzi o coś poważnego? Śpieszymy z odpowiedzią.

Trasa koncertowa. Ruszyła wraz z początkiem października!

Roxie całkiem niedawno ruszyła w trasę koncertową. Kilka dni temu mogliśmy ją usłyszeć w takich miastach jak Opole, Wrocław czy Warszawa. Najbliższy koncert przewidziany jest na 20 listopada i odbędzie się w Rzeszowie. Ceny biletów na koncert Roxie mogą zaskakiwać. Jednak każdy powinien znaleźć coś na swoją kieszeń.

Roksana Węgiel z inhalatorem

Koncerty 14-latki przyciągają całą masę fanów i wcale nas to nie dziwi. Jednak w dzisiejszych czasach, aby zobaczyć koncert, wcale nie musimy na niego iść. W mediach społecznościowych publikowane jest całe mnóstwo zdjęć, wideo i relacji z takich wydarzeń. Nie inaczej było tym razem. Roksana Węgiel z inhalatorem – właśnie takie zdjęcie pojawiło się na Instagramie. Chodzi o problemy ze zdrowiem? Czy może Roxie jest przemęczona ciągłymi wyjazdami i napiętym harmonogramem? Menadżer nastolatki odpowiedział:

To tylko lekka infekcja gardła. Przeziębienie. Nie ma się czym martwić, to nic poważnego – powiedział Tomasz Mosiołek

Uspokajamy wszystkich fanów. Nie ma większych powodów do zmartwień

Jak się okazało, inhalator ma pomóc Roksanie w wyleczeniu infekcji, a dodatkowo nawilżyć gardło, które w wyniku tak intensywnego śpiewu, potrzebuje dodatkowego wzmocnienia i regeneracji. Trudno się dziwić, patrząc na harmonogram trasy koncertowej 14-latki, że nie ma czasu na chorowanie pod kocykiem w domu z kubkiem gorącego mleka.

8 listopada wychodzi nowa limitowana płyta Roksany. Znajdą się na niej 4 nowe utwory. Trzy po angielsku i jeden po polsku. Mamy nadzieję przedpremierowo wypuścić jeden kawałek wraz z teledyskiem – zdradza menadżer

Tak napięty grafik nie sprzyja zdrowiu

Roksana ma dopiero 14 lat a na głowie całą masę obowiązków. Trasa koncertowa, nowa płyta a do tego szkoła, trudno w tym wszystkim znaleźć czas dla samej siebie i rodziny. Niedawno pochwaliła się w mediach informacją, że już niedługo zostanie starszą siostrą! Pozostaje nam tylko pogratulować mamie i tacie.

Życzymy Roksanie szybkiego powrotu do zdrowia! ?

Może Cię zainteresować

zamknij