×

Roksana Węgiel w październiku rusza w trasę. Ile zapłacimy za bilet na koncert?

Już niebawem, bo za miesiąc, Roksana Węgiel rusza w trasę koncertową. 14-latka odwiedzi największe miasta Polski, do których zaliczają się: Gdańsk, Opole, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice, Warszawa oraz Rzeszów. Jakie są ceny biletów na koncert Roxie?

„The X Tour Roxie”

Właśnie pod taką nazwą rusza trasa koncertowa Roksany. Kariera młodej wokalistki zaczęła się od zwycięstwa w programie telewizyjnym „The Voice Kids”. Następnie sławę zyskała dzięki wygranej na Eurowizji Junior 2018. Płyta 14-latki stała się bestsellerem, a Roksanę zaczęto zapraszać na najważniejsze i największe festiwale w Polsce. Stosunkowo niedawno do mediów wypłynęła informacja, że Roxie poprowadzi Eurowizję Junior 2019, która odbędzie się w Polsce.

Jakie są ceny biletów na koncert Roxie?

To pytanie z pewnością nurtuje wielu fanów. Już śpieszymy z odpowiedzią. Ceny są różne i zależne od przywilejów nabywcy. Najtańszy bilet kupimy za 49 złotych. Jednak aby móc wejść na koncert trochę wcześniej, musimy zapłacić 59 złotych. Kolejną opcją jest bilet z gadżetem, za który zapłacimy 89 złotych. Istnieje też bilet rodzinny – dwoje dzieci do lat 16 i jedna osoba dorosła – koszt to 119 złotych. Jeżeli ktoś ma ochotę spotkać się przed koncertem z Roksaną, zapłaci 298 złotych. I jeszcze ostatnia alternatywa, bilet za 999 złotych, w tej cenie przysługuje wejście na backstage, udział w próbie, nagranie TikToka z Roxie oraz gadżet, jednak pakiet Backstage Pass nie zapewnia miejsca na samym koncercie.

Uważacie, że ceny biletów na koncert Roxie są rozsądne?

zamknij