×

Kontrowersyjny strój Dody na koncercie. Piosenkarka miała to naszyte majtkach!

Doda było jedną z gwiazd „Wielkiego Grania na PGE Narodowym”. Wykonała piosenkę Guns N’ Roses, a fani oszaleli na jej punkcie. Jednak coś jeszcze nie umknęło uwadze internautów. Mianowicie kontrowersyjny strój Dody, który wokalistka miała na koncercie.

Idealna sylwetka Dody. Jak ją osiągnęła?

Jak Doda dba o figurę i swoje zdrowie? Od 15 lat nie je cukru, a od ponad 6 również nabiału. W dodatku stara się unikać mięsa oraz alkoholu. Jednak nie tylko dzięki diecie, udało jej się osiągnąć formę życia. Piosenkarka regularnie ćwiczy i przykłada do tego ogromną uwagę.

Ciężko pracuje na to, aby mieć idealną sylwetkę, którą później lubi się chwalić. Skąpe i obcisłe stroje, to niemal znak rozpoznawczy Doroty Rabczewskiej. Na jeszcze więcej pozwala sobie, gdy wychodzi na scenę. Tak też było ostatnim razem, gdy wystąpiła na PGE Narodowym i wykonała piosenkę „Sweet Child O’ Mine” z repertuaru Guns N’ Roses.

Kontrowersyjny strój Dody na koncercie

Tuż przed koncertem Doda pochwaliła się swoją wystrzałową kreacją. Obok jej obcisłego kombinezonu nikt nie mógł przejść obojętnie.

Na robocie? a jak Wasze stroje robocze? ?

– napisała na Instagramie i dołączyła krótkie wideo, na którym widać jak wchodzi na scenę na Stadionie Narodowym w swojej kontrowersyjnej stylizacji.

Chociaż dla jednych to był dziwaczny ubiór, a dla innych seksowny strój, to najbardziej bulwersujący okazał się maleńki element jej scenicznego outfitu.

Dorota Rabczewska lubi prowokować, a jej cieliste kreacje, które sprawiają wrażenie, jakby chodziła nago wcale nie są przypadkowe. Na scenę PGE Narodowego artystka wyszła w nietuzinkowym stroju. Ubrała prześwitujący, wysadzany świecącymi kamyczkami kombinezon, spod którego było widać mieniący się stanik oraz majtki. I właśnie na tych ostatnich znajdowała się ozdoba, o której teraz trąbi się w mediach plotkarskich.

Kamienie na majteczkach naszyte były bowiem w kształcie krzyża i znajdowały się w okolicy łona Dody. Narzucona na wierzch krótka kamizelka niczego nie zakrywała, więc fani mogli cały czas podziwiać piosenkarkę.

Internauci byli w szoku:

To obraza dla wielu ludzi

Czy jej nie wstyd??

Jak ona tak mogła?!??

Źródła: www.pomponik.pl, plejada.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować