×

Kozidrak w trasie z Krawczykiem. Szykuje się wielki powrót gwiazdy

Kozidrak w trasie z Krawczykiem? To nie żart! Beata Kozidrak wraca na scenę i to z mocnym uderzeniem! Polaków czeka wyjątkowa seria koncertów 61-letniej gwiazdy, która wraz z orkiestrą symfoniczną wykona największe przeboje nieżyjącego już Krzysztofa Krawczyka.

Beata Kozidrak nie ma za sobą łatwego czasu

Przypomnijmy, że 1 września 2021 roku została zatrzymana przez policję na warszawskim Mokotowie. Okazało się, że Kozidrak prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Miała aż 2 promile!

Artystce zostało odebrane prawo jazdy, a pojazd przekazano w ręce osoby wskazanej. Po tym wydarzeniu na piosenkarkę wylało się mnóstwo hejtu.

Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie tak ryzykują zdrowie i życie innych wsiadając pod wpływem, czy tak ciężko wydać parę złotych na taksówkę. Wstyd pani Beato

Zero tolerancji dla pijaków za kółkiem. Powinnaś dostać najwyższy wymiar kary!

– czytaliśmy w komentarzach, które były jednymi z bardziej cenzuralnych.

Jazda po pijaku odcisnęła wyraźne piętno również na kontraktach reklamowych gwiazdy (piosenkarka była m.in. ambasadorką Coca-Coli) i nadchodzących koncertach, które były odwoływane. Ona sama znikła z kolei na jakiś czas z życia publicznego.

Kozidrak w trasie z Krawczykiem

Beata Kozidrak wraca na scenę i rusza w zaskakującą trasę koncertową pt. „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz”. Piosenkarka będzie występować u boku orkiestry symfonicznej Royal Symphony Orchestra. Na szczególna uwagę zasługuje fakt, że Kozidrak zyskała pozwolenie bliskich zmarłego Krzysztofa Krawczyka, by zaprezentować swoim słuchaczom repertuar legendarnego, polskiego muzyka.

Wykonam największe przeboje Krzysztofa Krawczyka wraz z Royal Symphony Orchestra i innymi artystami. Krzysztof był wspaniałym wokalistą i inspiracją dla mnie. Dlatego bardzo cieszę się, że mogę wykonać jego utwory i być częścią tego wydarzenia

– poinformowała Beata Kozidrak w mediach społecznościowych.

Koncerty odbędą się pod patronatem Ewy Krawczyka i Andrzeja Kosmali, a imprezy poprowadzą Anna Wendzikowska i Olivier Janiak.

Trasa koncertowa

Szczegóły dotyczące trasy koncertowej Beata Kozidrak opublikowała na swoim Instagramie. Oto daty i miejsca, w których wystąpi gwiazda:

05.04.2022 Ostrów Wielkopolski
08.04.2022 Łódź
09.04.2022 Gdańsk
23.04.2022 Toruń
24.04.2022 Warszawa
28.04.2022 Wrocław
09.10.2022 Kraków
16.10.2022 Gliwice
05.11.2022 Zielona Góra
06.11.2022 Poznań

Jesteście ciekawi występu Beaty Kozidrak w tak wyjątkowej trasie koncertowej? Czy to będzie przełomowy moment w karierze artystki, która w ostatnich miesiącach tak bardzo podpadła fanom?

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować