×

Znana piosenkarka zatrzymana za jazdę po alkoholu. Miała aż dwa promile!

Znana piosenkarka zatrzymana za jazdę po alkoholu! Prowadziła samochód, chociaż była pijana, miała w organizmie 2 promile.

Znana piosenkarka zatrzymana za jazdę po alkoholu

Ci, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu, są sprawcami wielu śmiertelnych wypadków i przyczyniają się do tysięcy ludzkich dramatów. Ale nawet to nie odstrasza niektórych, również znanych osób. Cała Polska słyszała o Kamilu Durczoku, który prowadził pod wpływem czy też Dariuszu K., który spowodował wypadek, ponieważ wsiadł za kierownicę po narkotykach. Teraz media donoszą o kolejnym skandalu, tym razem z udziałem znanej wokalistki.

W środę 1 września ok. godz. 20:00 patrol policji na warszawskim Mokotowie zatrzymał samochód, który prowadziła 61-letnia kobieta pod wpływem alkoholu. Jak informuje PAP, chodzi o znaną wokalistkę i współzałożycielkę zespołu Bajm.

2 promile w organizmie

Policję poinformował jeden z kierowców, który zauważył samochód, poruszający się „zygzakiem” od krawężnika do krawężnika. Policja potwierdza, że takie zatrzymanie miało miejsce.

Mokotowscy policjanci zatrzymali 61-letnią kobietę, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. W organizmie miała 2 promile

– przekazał rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy.

Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej

– dodał.

Dzisiaj odbędzie się przesłuchanie zatrzymanej wokalistki. Grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności.

Fotografie:

Może Cię zainteresować