×

Więzienne nagranie Beaty K. Internauci udostępniają je na potęgę!

Więzienne nagranie Beaty K. robi furorę w sieci. Internauci postanowili je przypomnieć. Wszystko po tym, jak potwierdziły się szokujące informacje, że piosenkarka została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Jak się okazało, miała w wydychanym powietrzu aż 2 promile!

Beata K. jechała autem pod wpływem alkoholu

1 września ok. godz. 20:00 policjanci na warszawskim Mokotowie zatrzymali samochód, który prowadziła 61-letnia kobieta. Jak się okazało, była pod wpływem alkoholu. Jak poinformował PAP, chodzi o znaną wokalistkę i współzałożycielkę zespołu Bajm.

Policję powiadomił jeden z kierowców, który zauważył samochód, poruszający się „zygzakiem”. Policja potwierdza, że takie zatrzymanie miało miejsce. Rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy w rozmowie z portalem Pudelek.pl powiedział:

Wczoraj (środa – dop. red.) około godziny 20:00 na rogu Al. Solidarności i ulicy Batorego w związku z wezwaniem policjantów przez kierującego Volkswagenem i jego partnerkę policjanci podjęli działania wobec 61-letniej kobiety kierującej BMW. Badanie jej stanu trzeźwości wykazało, że ma ona około 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej

Beata K. ma usłyszeć zarzut prowadzenia auta w stanie nietrzeźwości lub też pod wpływem środka odurzającego. Wokalistce grozi za to do dwóch lat pozbawienia wolności.

Więzienne nagranie Beaty K.

Z uwagi na wydarzenia, które miały miejsce wczoraj. Internauci masowo udostępniają w sieci reklamę, w której Beata K. wzięła udział 2 lata temu. Chodzi o spot do nowego sezonu serialu Netflixa „Orange Is the New Black”. W tym kilkuminutowym filmiku zatytułowanym „Mówimy tak” gwiazda wcieliła się w rolę kobiety, która odsiaduje wyrok w więzieniu. Wypowiedziała nawet jedno krótkie zdanie, które w sumie pasuje do aktualnej sytuacji:

Ta noc zmieniła mnie. Byłam głupia, teraz to wiem

Jeden z użytkowników Twittera udostępnił fragment spotu z udziałem wokalistki i napisał:

A wiedzieliście, że Beata K. wystąpiła w takiej reklamie Netflixa? :)

A tu możecie zobaczyć całość:

Źródła: www.youtube.com, twitter.com, www.o2.pl
Fotografie: pbs.twimg.com

Może Cię zainteresować

zamknij