×

Renata Kaczoruk pochwaliła się zdjęciem z randki. Nowy wybranek jest przystojniejszy od Kuby

Niedawno media obiegła informacja o rozstaniu Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk, modelki, która jest aż o 23 lata młodsza od polskiego dziennikarza. Był to bez wątpienia jeden z najdłuższych związków, w jakie zaangażował się Król TVN-u. Jak nieoficjalnie wiadomo, powodem rozstania był fakt, że modelka chciała skupić się na własnej karierze. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Teraz Kaczoruk pochwaliła się w sieci ironicznym zdjęciem ze swoją nową miłością. Ciekawe, co na to Kuba…

Nowy chłopak ma różnić się od Kuby

Wszystko wskazuje na to, że modelka nie próżnuje i szuka nowego chłopaka. Najważniejsze podobno jest to, że ma on być zupełnie inny iż Kuba. Co przez to rozumieć?

Nie może być mężczyzną skupionym niemal wyłącznie na sobie samym. Najlepiej by był spoza show-biznesu… Musi to być ktoś, kto w przeciwieństwie do Kuby będzie gotowy do założenia rodziny i wychowywania dziecka, o czym Renata marzy już od dawna – tak twierdzi przynajmniej koleżanka modelki

Renata na randce

Choć wiele wskazuje na to, że była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego wciąż nie znalazła nowego kandydata na swojego chłopaka, pochwaliła się w ostatnim czasie zdjęciem z dość nietypowej „randki” – tak przynajmniej podpisała fotografię, którą zrobiono w miejscowości Gałkowa. To właśnie tam modelka pozowała obok… siwego konia.

Na jednym z romantycznych zdjęć widzimy, jak całuje zwierzę:

Co na to fani?

Jak się okazuje taki widok bardzo przypadł do gustu fanom modelki, o czym świadczą chociażby zamieszczone pod fotografią komentarze. Cieszą się, że mimo hucznego rozstania pary, Renata wciąż potrafi być szczęśliwa i cieszyć się życiem.

Renatko, widok śliczny, cieszy oko

Bije od ciebie miłość do koni

Pani Renatko przepiękna fotka!

O tak..piękna.zawsze uśmiechnięta..wszystkiego dobrego – czytamy pod zamieszczoną fotografią

Myślicie, że Kuba jest zazdrosny?

Może Cię zainteresować

zamknij