×

Renata Kaczoruk wyprowadziła się od Kuby Wojewódzkiego. Modelka miała ku temu ważny powód

I stało się… Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki nie są już razem. Informacja ta trafiła do mediów 15 maja 2018 roku. I choć mało kto wierzył, że ich związek przetrwa, oboje skrupulatnie zaprzeczali o jakimkolwiek kryzysie w ich relacjach. Czy można było to przewidzieć?

Nic nie trwa wiecznie

Kuba i Renata poznali się w 2013 roku i od razu było widać, że przypadli sobie do gustu. Choć dzieliło ich 23 lata różnicy, doskonale się dogadywali i wyglądali na bardzo zakochanych. Dziś już wiadomo, że właśnie się rozstali, a modelka wyprowadziła się od znanego dziennikarza.

Tak to prawda, że nie są już razem, ale to nie stało się teraz. Renata Kaczoruk już od jakiegoś czasu pomieszkiwała u swoich koleżanek. Ona chce wrócić do modelingu, czyli do tego, co lubi najbardziej – powiedziała osoba z otoczenia Renaty

Jeszcze niedawno mogliśmy podziwiać Renatę Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie niejednokrotnie podkreślała, że ma wsparcie w swoim starszym partnerze. I choć było to tak niedawno, dzisiaj już wiemy, że to historia.

Kariera Kaczoruk

Związek Kaczoruk z Wojewódzkim z pewnością bardzo pomógł jej karierze. Wystarczy spojrzeć na fakt, że wcześniej praktycznie nikt o niej nie słyszał. Dzisiaj stała się rozpoznawalna i jak donoszą źródła, chce teraz robić karierę solo.

Czy ma szanse odnieść sukces? Myślisz, że jeszcze do siebie wrócą?

Polecane

Może Cię zainteresować