×

Już kilka miesięcy temu Maciej wymownie skomentował post Kasi! To wtedy się zaczęło?

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego to jeden z najgorętszych tematów polskiego show-biznesu ostatnich dni. Wiele osób zastanawia się, gdzie sięgają początki bliższej relacji świeżo upieczonej pary? Internauci zwracają uwagę na wpis Kurzajewskiego w rocznicę ślubu Cichopek. Chodzi o komentarz z okazji rocznicy ślubu jego obecnej ukochanej, który według co niektórych wyglądał jakoś… dziwnie. Czyżby już wtedy oboje mieli się ku sobie?

Katarzyna Cichopek rozstała się z Marcinem Hakielem

Ta informacja spadła na fanów Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela niczym grom z jasnego nieba. Para, która przez lata uchodziła za idealną, rozwiodła się pod koniec sierpnia po 17 wspólnie spędzonych latach. Ze względu na dobro dzieci oboje zdecydowali, że nie będą drzeć kotów i do finalizacji doszło już podczas pierwszej rozprawy. W mediach stosunkowo szybko zaczęła krążyć informacja, że Marcin Hakiel odnalazł miłość. W jego postach i relacjach publikowanych w mediach społecznościowych coraz częściej można było zobaczyć Dominikę o blond włosach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

„Pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię”

Już od jakiegoś czasu w mediach krążyły plotki odnośnie romansu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego – sąsiedzi Kurzajewskiego przyłapali Cichopek. Mimo to prezenterka przez długi czas nie dawała po sobie tego poznać i tym samym nie potwierdzała doniesień medialnych. Milczała nawet po głośnym wywiadzie Marcina Hakiel dla Aleksandry Kwaśniewskiej w „Mieście Kobiet”. Tancerz i choreograf zdradził wówczas nieco więcej na temat okoliczności rozpadu małżeństwa.

Potocznie mówiąc, nie chciałbym prać brudów. Ale najtrudniejszy moment był chyba taki, że moja partnerka od jakiegoś już czasu prosiła o wolność. O więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem. No, a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię

– wyznał tancerz w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską.

Czyżby już wtedy wiedział, że Katarzyna i Maciej mają się ku sobie?

Katarzyna Cichopek potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim

7 października, a więc w dniu 40. urodzin Katarzyny Cichopek, podczas podróży do Izraela prezenterka ujawniła oficjalnie, że jej serce jest zajęte. Jej wybrankiem okazał się być nie kto inny, jak towarzyszący jej w podróży Maciej Kurzajewski.

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny… MIŁOŚĆ. Pozdrawiamy z Izraela

– napisała uradowana aktorka.

Cieszę się, że ten dzień mogę dzielić z Tobą!

– napisał Maciej Kurzajewski pod takim samym zdjęciem na swoim profilu.

Następnego dnia Kasia i Maciej pochwalili się swoją miłością na antenie „Pytania na śniadanie”, czyli śniadaniówki, której są gospodarzami.

Wpis Kurzajewskiego w rocznicę ślubu Cichopek

W sieci zaczęły pojawiać się spekulacje na temat początków bliższej relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Dla niewtajemniczonych dodajmy, że oboje już wcześniej spędzali ze sobą sporo czasu ze względu na obowiązki zawodowe. Internauci zaczęli więc doszukiwać się pewnych znaków i sygnałów na zdjęciach oraz nagraniach z TVP na przestrzeni ostatnich miesięcy. Niektórzy zwrócili uwagę na czerwcowe nagranie z TikToka, na którym Kasia objęła Macieja.

@pytanienasniadanieMiłego tygodnia! WAKAJKI coraz bliżej ?♬ dźwięk oryginalny – ? ? ? ? ?

Szczególną uwagę zwraca natomiast z pozoru niewinny wpis Macieja Kurzajewskiego pod zdjęciem z 2021 roku z 13. rocznicy ślubu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Co takiego napisał dziennikarz?

Najlepszego!????❤️

Czy uważasz, że można doszukiwać się w tym wpisie drugiego dna?

Instagram

Instagram

Źródła: www.fakt.pl

Może Cię zainteresować