×

Sąsiedzi Kurzajewskiego przyłapali Cichopek! Donieśli jej rodzinie?

Po rozstaniu z Marcinem Hakielem, Katarzyna Cichopek stała się „ulubienicą” portali plotkarskich. Te prześcigają się w poszukiwaniu dowodów na rzekomy romans aktorki z jej kolegą z pracy – Maciejem Kurzajewskim. Ponoć parze coraz trudniej przychodzi ukrywanie się ze swoim uczuciem. Ostatnio sąsiedzi Kurzajewskiego przyłapali Cichopek w jego domu w Starej Miłosnej.

Afera za aferą

Odkąd Marcin Hakiel poinformował o rozstaniu z żoną i dolał oliwy do ognia, sugerując w wywiadzie, że jego żona znalazła sobie nowego mężczyznę, Cichopek wręcz nie może się opędzić od paparazzi. Ci podążają za aktorką w nadziei, że przyłapią ją w objęciach Macieja Kurzajewskiego. Bo to on, według plotek, skradł serce Katarzyny Cichopek.

Czy i w tych plotkach jest ziarnko prawdy? Niedawno do Marcina Hakiela i do mediów trafił anonimowy mail z nagraniem prywatnej rozmowy telefonicznej Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, który wprowadził jeszcze większe zamieszanie. Hakiel był wstrząśnięty tym, co usłyszał podczas nagrania. Cichopek przekazała sprawę prawnikom, w dodatku aferą podsłuchową zainteresował się detektyw Rutkowski, przez co portale plotkarskie znów rozpisywały się na temat prowadzących „Pytania na śniadanie”.

Nie inaczej było po festiwalu w Opolu. Cichopek i Kurzajewskiego zakwaterowano w jednym hotelu, co wywołało kolejne emocje.

Sąsiedzi Kurzajewskiego przyłapali Cichopek

Coś nam mówi, że wkrótce usłyszymy jeszcze więcej rewelacji na temat rzekomego romansu. Sprawą mocno interesują się także osoby z bliskiego Cichopek i Kurzajewskiego. O szczegółach chętnie rozmawiają z mediami. Ponoć najbardziej skorzy do rozmów są sąsiedzi Macieja Kurzajewskiego. To oni mieli widzieć Kasię Cichopek w domu dziennikarza w Starej Miłosnej.

Przestaje być tajemnicą, że aktorka także po pracy spotyka się z Kurzajewskim. Była widywana w jego domu w Starej Miłosnej. Okazuje się, że kiedy ma wolny weekend, bo dzieci są z Marcinem, spędza ten czas z Maćkiem, który ma czujnych i ciekawskich sąsiadów

– zdradza informator „Na Żywo”

Ponadto „Na Żywo” donosi, że rodzice Kasi bardzo martwią się o córkę. Chcą w końcu wiedzieć, jak ich pociecha „wyobraża sobie dalsze życie”.

Życzliwych w ich otoczeniu nie brakuje i dociera do nich coraz więcej informacji. Rodzicom trudno zrozumieć, jak po 17 latach ich córka mogła zostawić męża

– można przeczytać na łamach tygodnika

Rąbka tajemnicy uchyliła też osoba pracująca w „Pytaniu na śniadanie”.

Od początku mieli wyjątkowe porozumienie. Nie dało się ukryć, że się lubią, że Kasia jest zapatrzona w Maćka, bo starszy, bardziej doświadczony, autorytet. Za kulisami robiliśmy zakłady o to, czy będzie romans i nie trzeba było długo czekać

– stwierdziła.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij