×

Radosław Majdan ma koronawirusa. Były piłkarz trafił do szpitala

Były piłkarz i jego żona przyzwyczaili nas do tak dużej aktywności w mediach społecznościowych, że ich kilkudniowa nieobecność wzbudza podejrzenia. Jak się okazało – słuszne. Radosław Majdan ma koronawirusa. Sportowiec wymaga hospitalizacji.

Ponad 10 tys. zakażeń

Stało się: jak poinformował resort zdrowia w raporcie z 21 października, w kraju po raz pierwszy od początku pandemii dobowy przyrost zakażeń przekroczył 10 tys., a zmarło aż 130 pacjentów z COVID-19.

Tradycyjnie już na czele niechlubnej statystyki znajduje się woj. małopolskie, w którym wykryto aż 1 315 nowych przypadków zakażenia. Tylko nieznacznie lepiej jest w woj. mazowieckim. Od początku epidemii zdiagnozowano już ponad 202 tys. chorych na Covid-19.

Radosław Majdan ma koronawirusa

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku dni znacznie ucichli na instagramowych kontach. Publikowali jedynie te posty, które związane były z współpracą z różnymi markami. Jak dowiedział się serwis Pudelek, powodem jest koronawirus.

View this post on Instagram

W rodzinie jest siła 🥰

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan) on

Zakażony jest Radosław Majdan. Informację potwierdził menadżer byłego piłkarza.

Jeszcze niedawno w wywiadzie udzielonym Michałowi Dziedzicowi, Rozenek-Majdan apelowała:

Wiem, że sytuacja w Polsce pogarsza się z każdym dniem. Sytuacja bardzo mnie niepokoi, myślę o swoich rodzicach i teściach. Tak mała rzecz, jak noszenie maseczek, naprawdę nie jest to straszną niedogodnością. Może to nasz wszystkich uchronić. Nie szukajmy teorii spiskowych.

Sportowiec jest hospitalizowany

Pudelek próbował dowiedzieć się, jaki jest stan Radosława Majdana. Otrzymał dość lakoniczną odpowiedź od jego menadżera.

Radosław Majdan jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni

– stwierdził.

To kolejna taka wiadomość w ciągu zaledwie kilku dni. Wczoraj o zakażeniu koronawirusem poinformował Jerzy Owsiak, który ostatnio pojawiał się w mediach głównie w kontekście sporu o łóżka dla pacjentów chorych na COVID-19. Teraz sam ma objawy choroby – m.in. wysoką gorączkę i ból mięśni. Zakażona jest również żona Owsiaka.

Wcześniej o zakażeniu koronawirusem poinformowała także Maja Ostaszewska. Popularna aktorka przyznała, że zmagała się z chorobą od wielu dni i czuła się bardzo źle.

Ból głowy i całego ciała, jakiego nie znałam, jaki nie pozwala spać. Cały czas na środkach przeciwbólowych. Gorączka i dreszcze, brak węchu i smaku, potworna słabość, zawroty głowy

– wyznała na Instagramie.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować