×

Jarosław Kaczyński w szpitalu! Ciężko zniósł operację. Jest pod ciągłą opieką specjalistów

Jarosław Kaczyński w szpitalu spędził Wigilię oraz Boże Narodzenie. Polityk poddał się operacji kolana tuż przed świętami i nadal nie powrócił do pełnej sprawności. Według doniesień „Super Ekspressu”, Kaczyński ciężko zniósł zabieg. Po wyjściu ze szpitala czeka go rehabilitacja.

Operacja kolana

Pierwszą operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego polityk przeszedł w grudniu 2019 roku. Na drugą Kaczyński czekał trzy lata.

Nie było kiedy wcześniej go przeprowadzić, a czas świąteczno-noworoczny jest najlepszym momentem na pobyt w szpitalu dla polityka

– opowiedział w rozmowie z „Super Ekspressem” jeden z polityków PiS.

Pomimo tego, że operacja kolana się udała, to Kaczyński wyjątkowo ciężko zniósł ten zabieg. Nadal przebywa w szpitalu pod opieką specjalistów, gdzie spędził Wigilię oraz Boże Narodzenie. Jak podaje „Super Exspress”, na przełomie stycznia i lutego polityk powróci do aktywności. Wcześniej jednak czeka go żmudna rehabilitacja.

Prezes ciężej zniósł operację kolana niż kilka lat temu. Jest obolały, a ból jest większy niż w 2019 roku

– powiedział cytowany przez dziennik polityk PiS-u.

Jarosław Kaczyński w szpitalu

Jak ustalił Super Ekspress, Jarosław Kaczyński w szpitalu został odwiedzony przez premiera Mateusza Morawieckiego. Pobyt w
Wojskowym Instytucie Medycznym przy ulicy Szaserów w Warszawie prezesa PiS skomentował także rzecznik ugrupowania Rafał Bochenek.

Wszystko przebiega zgodnie z planem. Także proszę się nie martwić, naprawdę wszystko jest w porządku

– przekazał rzecznik PiS.

Dla Kaczyńskiego jest to czas „świąteczo-rehabilitacyjny”. Zadbanie o swoje zdrowie w tym okresie pozwoli mu w lepszej formie powrócić do objazdu kraju przed wyborami. Przed posłem jeszcze objazd 35 okręgów, które składają się na nową strukturę PiS.

Źródła: www.o2.pl, wiadomosci.onet.pl, polityka.se.pl
Fotografie:

Może Cię zainteresować