×

Przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok. Wkrótce „wydarzy się wielkie zło”

Przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok zawiera w sobie mroczne przesłanie, które może mieć związek z trwającą pandemią koronawirusa. Prorok miał bardzo jasne przeczucia, co do trwającego roku. Jego słowa idealnie odwzorowują obecną rzeczywistość.

Walka z koronawirusem

Zmarły niecałe pół tysiąca lat temu Michel de Nostredame nie przestaje fascynować historyków oraz wielbicieli tajemnic. Francuski astrolog, prorok, okultysta i mistyk pozostawił po sobie ogromną ilość przepowiedni. Wiele z nich miało już okazję się spełnić, dlatego naukowcy poważnie traktują stworzone przez niego zapiski. Okazuje się, że Nostradamus opracował także przepowiednię na 2021 rok. Niestety nie zawiera ona zbyt optymistycznych prognoz i co, ciekawe częściowo pokrywa się z przepowiedniami jasnowidza Jackowskiego.

W słynnym dziele Nostradamusa „Les Prophéties” znajdują się wyjątkowo niepokojące informacje, dotyczące wydarzeń, które mają się rozegrać już w tym roku. Jedna z nich dotyczy nadchodzącego wielkimi krokami końca świata, który ma spowodować asteroida. Według drugiej z kolei, powinniśmy się przygotować na inwazję zombie. Nostradamus napisał:

Niewielu młodych ludzi: na wpół martwych, żeby dać początek. Martwy na przekór, sprawi, że inni będą błyszczeć, a w wzniosłym miejscu wydarzy się wielkie zło.

Wielbiciele zagadek wiążą te słowa z trwającą epidemią koronawirusa i doszukują się w nich odniesienia do szczepień na COVID-19. Właśnie chiński wirus lub wciąż testowana szczepionka mogą być narzędziem zamieniającym ludzi w „żywe trupy”. Fani twórczości Nostradamusa nie wykluczają także, że wieszcz mógł mieć na myśli nowoczesną broń biologiczną, która w jego czasach nie była jeszcze znana.

Przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok

Wiele osób uważa, że w zapiskach pozostawionych przez Nostradamusa można znaleźć wzmianki dotyczące III wojny światowej. Specjaliści sądzą, że jej wybuch mógłby nastąpić między 2019 a 2024 rokiem. Interpretacje wskazują na to, że Stany Zjednoczone, kraje europejskie oraz Japonia zjednoczą się przeciwko sojuszowi Rosji, Chin i krajów arabskich. Co po niektórzy mają jednak zdanie, że sojusze będą wyglądały nieco inaczej. Kwestią sporną jest także to, czy uczestnicy batalii zdecydują się na użycie broni jądrowej.

Nostradamus przewidywał, że konflikt doprowadzi do wielkiej biedy. Kraje będą cierpiały z powodu braku jedzenia oraz ciężkich chorób.

Głód i zaraza, które zostały zrzucone przez żelazo, będą prosić nieśmiertelnego Boga o pomoc.

Czas pokaże, czy zapowiedzi Nostradamusa okażą się prawdziwe. W przeszłości, co prawda sprawdziło się już kilka prognoz mistyka, które dotyczyły m.in. dojścia do władzy Hitlera, ataku na Kennedy`ego oraz zamachu terrorystycznego z 11 września 2001 roku.

Zbliżonymi przeczuciami niedawno dzielił się jasnowidz Krzysztof Jackowski. Mężczyzna twierdzi, że III wojna jest nieunikniona, ale istnieją miejsca, w których będzie można się schronić.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij