×

Krzysztof Jackowski zdradził miejsca, w których będzie najbezpieczniej, gdy zacznie się III Wojna Światowa

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz. Słynie z tego, że jego przepowiednie często się sprawdzają. Co więcej, jak podaje wiele źródeł, z jego pomocy korzysta nawet policja, jeśli chodzi o zaginięcia ludzi. Tym bardziej przerażające jest to, co zdradził w ostatnim czasie.

III Wojna Światowa

Krzysztof Jackowski już od dawna wspomina o tym, że świat stoi u progu III wojny światowej. Według niego rok 2017 był ostatnim, w którym panował względny spokój. Z upływem czasu ma być coraz gorzej. Jasnowidz podkreśla, że według niego w momencie wybuchu wojny najbezpieczniej będzie wszędzie tam, gdzie nie będzie uchodźców. Uważa, że w czasie trwania wojny najspokojniejszymi rejonami będą ziemie w pobliżu Rumunii, Bułgarii oraz Węgier.

Polska polityka

Z kolei jeśli idzie o nasz kraj, to Jackowski uważa, że w 2018 roku z polskiej polityki zniknie najprawdopodobniej Jarosław Kaczyński. Jasnowidz nie podaje żadnych szczegółów, jednak przeczuwa, że jego kariera polityczna nie potrawa już długo. Musimy pamiętać jednak, że powtarza podobne informacje od jakiegoś czasu, a póki co nic niepokojącego się nie stało.

Na oficjalnym kanale Krzysztofa Jackowskiego możecie dowiedzieć się więcej na ten temat:

Polecane

Może Cię zainteresować