×

Rosyjska prezenterka ogłosiła rozpoczęcie III wojny światowej! Zaskakujące słowa

Rosyjska prezenterka ogłosiła… rozpoczęcie III wojny światowej. To nie żart! Zaskakujące słowa Olgi Skabiejewej padły na kanale Rossija-1. „Właśnie rozpoczęła się prawdziwa wojna, co więcej, III wojna światowa” – przekonywała na antenie czołowa rosyjska propagandzistka.

Kim jest Olga Skabiejewa?

Ma 37 lat, a już zbudowała sobie niezwykle silną pozycję w rosyjskich mediach. Nie bez przyczyny. Olga Skabiejewa znana jest jako „siły specjalne” rosyjskiej propagandy. Niektórzy nazywają ją „żelazną lalką telewizji Putina”. Razem z mężem, Jewgienijem Popowem, dziennikarka prowadzi program „60 Minut” na kanale Rossija-1. Na antenie wielokrotnie przekracza granice przyzwoitości. Skabiejewa pozwala sobie na szowinistyczne, nacjonalistyczne, antyamerykańskie i antyeuropejskie uwagi. Czuje się absolutnie bezkarna.

Kiedy niemiecki dziennikarz nagłośnił aferę dopingową w rosyjskim sporcie, oddana władzy propagandzistka rzuciła się na niego z pięściami.

Gdy 18 marca na moskiewskich Łużnikach odbyła się gala z okazji ósmej rocznicy aneksji Krymu, to właśnie Skabiejewej przypadł „zaszczyt” poprowadzenia imprezy.

Rosyjska prezenterka ogłosiła rozpoczęcie III wojny światowej

Skabiejewa przyzwyczaiła nas już do tego, że wygłasza absurdalne tezy. Niejednokrotnie w swoich wypowiedziach uderza w Polskę. Niedawno stwierdziła np., że Polacy są na najlepszej drodze do utraty niepodległości. Jak daleko posunie się Skabiejewa, by przypodobać się władzy?

Wygląda na to, że o rosyjskiej propagandzistce usłyszymy jeszcze nie raz. Ostatnio Skabiejewa przeszła samą siebie, ogłaszając… rozpoczęcie III wojny światowej.

Być może nadszedł czas, aby przyznać, że rosyjska „operacja specjalna” w Ukrainie dobiegła końca. W sensie, że właśnie rozpoczęła się prawdziwa wojna, co więcej, III wojna światowa

— stwierdziła Skabiejewa na prokremlowskim kanale Russia 1.

Zostaliśmy zmuszeni do demilitaryzacji nie tylko Ukrainy, ale też całego NATO

– dodała.

Odkąd Rosja napadła na Ukrainę, Skabjiejewa poczyna sobie coraz śmielej. Stwierdziła m.in., że to ukraińska armia odpowiada za masakrę w Buczy. Teraz rosyjska prezenterka ogłosiła rozpoczęcie III wojny światowej… Co będzie dalej?

Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij