×

Będzie III wojna światowa? Niepokojąca przepowiednia sprzed 800 lat

Będzie III wojna światowa? „Wszystkie narody świata będą drżeć i panikować” – pisał autor przepowiedni sprzed 800 lat. Interpretatorzy proroctw uważają, że te straszne słowa odnoszą się do wydarzeń, których jesteśmy świadkami.

Przepowiednia sprzed 800 lat

Ostatnie lata dostarczyły nam wyjątkowo ciężkich przeżyć. Czy może być jeszcze gorzej? Czy wkrótce wybuchnie III wojna światowa? Ci, którzy śledzą przepowiednie i próbują je interpretować, uważają, że jesteśmy świadkami wydarzeń, które zwiastują ostateczny koniec ludzkości.

Pandemia, wojna, ekstremalne zjawiska pogodowe – wszystko to pojawiało się już w przepowiedniach. Ta sprzed 800 lat miała trafnie przewidzieć czasy ostateczne. A ich początkiem ma być właśnie światowa pandemia koronawirusa.

Będzie III wojna światowa
Pixabay

Będzie III wojna światowa?

Przepowiednia, którą przytacza Antyradio, pochodzi z książki „Yalkut Yishayau” opublikowanej w 1939 roku i opiera się na pochodzącym z XIII wieku żydowskim zbiorze komentarzy do Biblii.

Komentarze te zawierały nawiązanie do wielkiej epidemii, która opanuje cały świat. Ale to będzie dopiero początek strasznych wydarzeń. Po pandemii, według autora przepowiedni, nastąpi przerażająca wojna.

Król Persji sprowokuje króla Arabii, a król Arabii pójdzie do Edomu, aby otrzymać od nich radę. Król Persji pójdzie i zniszczy cały świat, a wszystkie narody świata będą drżeć i panikować, padać na twarze i odczuwać skurcze jak przy porodzie, a Izrael zadrży i wpadnie w panikę i zapyta: „Gdzie pójdziemy?”

– napisał autor.

Interpretatorzy tych słów twierdzą, że „Edom” oznacza zachodnią cywilizację, a „Królestwo Persji” to Iran.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.antyradio.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij