×

Przepowiednia Jackowskiego na 1 listopada. Czego możemy się spodziewać?

Przepowiednia Jackowskiego na 1 listopada. Wizjoner twierdzi, że wie, jaka pogoda będzie w dniu Wszystkich Świętych. Czego możemy się spodziewać? Jaką pogodę zobaczył w swojej wizji?

Przepowiednia Jackowskiego na 1 listopada

Jasnowidz z Człuchowa regularnie porusza ze swoimi widzami tematy skupiające się wokół polityki, gospodarki czy ekonomii. Rozmawia z fanami o sprawach dotyczących życia po śmierci, ale i też tych bardziej przyziemnych.

Tym razem Krzysztof Jackowski w rozmowie z „Super Expressem” podzielił się swoimi przemyśleniami odnośnie dotyczącej nas wszystkich kwestii. Wizjoner twierdzi, że wie, jaka pogoda będzie nie tylko na Wszystkich Świętych, ale też przez cały listopad. Jego zdaniem pogoda nie powinna nam spłatać figla, ani w ten szczególny dzień roku, ani w późniejszych tygodniach.

Pogoda na Wszystkich Świętych kojarzy mi się stabilnie. To znaczy mamy do czynienia z Polską. To jest jednak pewna przestrzeń. I w Krakowie może być inaczej, a w Człuchowie może być inaczej. Ale ogólnie będzie to w miarę ciepławy dzień będzie

– powiedział wizjoner czytelnikom se.pl.

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na 1 listopada
Twitter

Co z nadejściem zimy?

Synoptycy twierdzą, że czeka nas prawdziwa zima, będzie chłodniej, niż w ubiegłych latach, możemy się także spodziewać obfitych opadów śniegu i doskonałych warunków dla narciarzy. Natomiast zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, zima nie powinna nas zaskoczyć w listopadzie.

Powiem tak: mam wrażenie, że listopad zacznie się chłodniej, ale potem się ociepli i powiedzmy od 2/3 listopada, może z wyjątkiem dwóch, trzech dni, jakiegoś załamania pogodowego i ewentualnie jakiegoś mokrego śniegu, to listopad mi się ogólnie kojarzy w miarę jesienny. Czyli zima nas nie powinna zaskoczyć w listopadzie.

Ja mam wrażenie, że w drugiej połowie listopada będą takie trzy dni, że trochę śniegu mokrego spadnie i tak przypomni nam to zimę. Natomiast cały listopad, uważam, będzie typowo jesienny, a druga jego połowa, nawet 2/3, czyli początek listopada może zrobić się trochę chłodniejszy, po czym 2/3, reszta listopada, będzie typowo jesienny

– twierdzi jasnowidz.

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na 1 listopada
Facebook

Bogu dziękować, bo węgiel bardzo drogi i inne rzeczy, jak na przykład gaz, to oby tak było, mam nadzieję

– skwitował.

Zdaniem niemieckiego portalu wetterzentral.de, 1 listopada temperatury powinny wzrosnąć. Na południu Polski może być nawet do 19 stopni.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij