×

Pożegnalne zdjęcie Jacka z „Królowych życia”. Przyjaciel Dagmary podjął decyzję

Pożegnalne zdjęcie Jacka z „Królowych życia”. To już definitywny koniec. Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej umieścił na Instagramie wymowne zdjęcie i powiadomił fanów, co zamierza zrobić. Czy wyjdzie mu to na dobre?

Jacek Wójcik zapuścił brodę. „Zapuszczać czy golić, dajcie znać, bo swędzi i się łamię”

Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej znany doskonale widzom programu „Królowe życia” potrafi zaskakiwać. Jego poczucie humoru i spektakularne wpadki bardzo ożywiały reality show. Jednak Jacek Wójcik udziela się również w mediach społecznościowych, gdzie uzbierał rzesze fanów. To z nimi regularnie dzieli się swoimi radościami i rozterkami, również w kwestii wyglądu.

Na początku października udostępnił swoje zdjęcie, na którym ma brodę! Nie był jednak pewien, czy taka zmiana, to dobra zmiana, dlatego zapytał o zdanie internautów.

Lepszy łysy czy brodaty?
Zapuszczać czy golić, dajcie znać, bo swędzi i się łamię 🤔🧔

– napisał na Instagramie Jacek.

Najwyraźniej wielu osobom brodaty Wójcik musiał przypaść do gustu, bo celebryta zostawił zarost. On sam przyzwyczaił się do nowego wyglądu, ale przy każdej okazji to podkreślał i pytał: „Pasuje mi taką stylówa do brody?”

Jacek miał tylko jeden problem… rzadką „jak szczypiorek na działce” brodę. Postanowił więc, że zagęści ją przy użyciu specjalnej odżywki. Przy okazji wysmarował nią również głowę Witkowi (kolega Jacka i Dagmary). I pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że po paru minutach, gdy panowie spłukali specyfik, okazało się, że zarówno siwe włosy Wicia, jak i broda Jacka zyskały różowo-fioletowy odcień!

Chciałem zagęścić brodę, ale chyba coś tubki popierdzieliłem 🤣🤪

– napisał rozbawiony Wójcik.

Pożegnalne zdjęcie Jacka z „Królowych życia”. To jego ostateczna decyzja

Zagęszczacz okazał się być farbą do włosów i to… niezmywalną. Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej próbował bowiem pozbyć się z brody koloru, ale bezskutecznie. W związku z tym Jacek Wójcik podjął ważną decyzję.

Powiadomił swoich fanów na Instagramie, że wraca do dawnego wyglądu i zamierza ogolić się na gładko. Przyznał też, że zdjęcie, które opublikował na swoim profilu jest „pożegnalne”.

Dałem brodzie ostatnią szansę, nasmarowałem niby najlepszą odżywką i dalej nie puściła, za to kolor jeb…ty trzyma 🤬
Także to już pożegnalne zdjęcie i wracam do gładkiej mordy😀💪

– zapewnia Jacek.

A Wam, w której wersji Jacek podoba się bardziej?

Źródła: kobieta.wp.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij