×

Twierdzi, że był 2491 roku. Jako dowód pokazał przerażające zdjęcie

Pewna telewizja nagrała nietypowe spotkanie. Mężczyzna przedstawił się jako Podróżnik z roku 5000 i miał dowody nadchodzącej zagłady.

Podróżnik z roku 2491

Czy nadchodzi wielka zagłada? Czy człowiek doprowadzi do katastrofalnych zmian na naszej planecie? Według tajemniczego mężczyzny tak. Edward, bo wyłącznie tak został przedstawiony, powiedział w materiale telewizji „ApexTV”, że brał udział w ściśle tajnym eksperymencie podróży w czasie w 2004 roku i został wysłany 3000 lat w przyszłość.

Ta miała się okazać przerażająca i na dowód tego przywiózł ze sobą dwie fotografie. Według jego słów wiele miast znajdzie się pod wodą. Jak opowiadał mężczyzna w telewizji Apex TV:

Stałem na ogromnej drewnianej platformie. Nie tylko ja, domy, oczywiście budynki, wszystko zrobione z drewna. A potem zdałem sobie sprawę, że to jest to samo miasto, Los Angeles, ale pod wodą.

Twitter

Edward miał także porozmawiać z ludźmi, którzy tam wciąż mieszkają (czyżby syreny?). Ci przekazali mu, że tragiczna powódź nastąpiła z powodu globalnego ocieplenia.

Podróżników w czasie nie brakuje, zwłaszcza na TikToku. Co chwilę ktoś tam się ogłasza, że wrócił z jakiegoś roku i był przerażony/zachwycony tym, co zobaczył. Opowiadają oni niestworzone historie. Nie brakuje w nich także kosmitów, klęsk żywiołowych, wojen i innych ciekawych elementów. Jednakże jak możecie się domyślić, ich wiarygodność jest wątpliwa, podobnie jak w przypadku Tiktokerki, która tłumaczyła, jak dusza może opuścić ciało i wędrować w kosmosie.

Czy można podróżować w czasie?

Temat podróży w czasie rozpala nie tylko wyobraźnię twórców Sci-Fi, ale także naukowców. W tej kwestii fizyka jest bardzo konkretna i według m.in. Alberta Einsteina… są one możliwe. Według jego ogólnej teorii względności czas jest względny, a to oznacza, że podróże w czasie są teoretycznie możliwe. Do podobnego wniosku doszła fizyka kwantowa. Według słów Bena Tippetta z University of British Columbia, z matematycznego punktu widzenia są one jak najbardziej możliwe.

via GIPHY

Powstał nawet o tym cały artykuł naukowy o tytule Traversable acausal retrograde domains in spacetime. Jednakże obecnie nie dysponujemy takową technologią i ile ogóle powstanie. Musielibyśmy wynaleźć coś, co zakrzywia czasoprzestrzeń. Nawet jeśliby takowa maszyna by powstała, to ilość energii potrzebnej do takiego „skoku” byłaby tak olbrzymia, że wątpliwe, aby jakiekolwiek elektrownie sobie z nią poradziły.

via GIPHY

Źródła: iopscience.iop.org, https://www.the-sun.com/news/3359886/time-traveller-year-5000-photo-proof-destruction-humanity/ , www.mirror.co.uk, www.dailystar.co.uk

Może Cię zainteresować

zamknij