×

Podróżnik w czasie ostrzega przed trzema datami z 2022 roku. Coś nam grozi?

Czy można zajrzeć w przyszłość i zobaczyć, co się w niej wydarzy? TikToker o wymownym pseudonimie Realtiktoktimetraveler uważa, że tak, a jego filmiki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród internautów. Podróżnik w czasie ostrzega przed trzema tegorocznymi datami. Co się wtedy wydarzy?

Podróżnik w czasie ostrzega

Niektórzy próbują wróżyć z kart, inni z fusów. Są tacy, którzy słuchają wieszczenia współczesnych jasnowidzów i tacy, którzy sięgają do przepowiedni Nostradamusa albo królowej Saby. Sposobów jest wiele, ale wszystkie zmierzają do tego, by choć trochę odkryć to, co nieprzewidywalne. Fakt, że nie znamy naszej przyszłości, może przerażać. Ale czy na pewno moglibyśmy spokojnie zasnąć, doskonale wiedząc, co nas czeka?

Ostatnie wydarzenia, szczególnie pandemia i wybuch wojny w Ukrainie, sprawiły, że coraz więcej osób próbuje odkryć, jak potoczą się losy naszej planety. Wystarczy spojrzeć na liczbę wyświetleń filmików tiktokera, który przekonuje, że pochodzi z roku 2236. Realtiktoktimetraveler zebrał już prawie 1,5 mln polubień. Mężczyzna ostrzega przed trzema datami z 2022 roku.

Zapowiedź trzech wielkich wydarzeń w 2022 roku

TikToker przekonuje, że już 7 lipca 2022 r. ludzkość po raz pierwszy nawiąże kontakt z obcą cywilizacją. Jak można się domyślać, ma się to wydarzyć w USA.

7 lipca ludzie nawiążą pierwszy realny kontakt z obcym gatunkiem o nazwie “Azarx”. Będzie to miało miejsce na południu Alaski w Stanach Zjednoczonych

– przekonuje Realtiktoktimetraveler.

Pozostałe daty również są związane z dość… zaskakującymi wydarzeniami.

13 sierpnia grupa hackerska o nazwie “Stak” usunie ponad 36,7 mln kont na TikToku, ponieważ są przeciwnikami mediów społecznościowych.

12 października nastąpi śmiertelny deszcz meteorytów o nazwie Drakonidy, który uderzy w Europę i spowoduje wiele ofiar

– twierdzi „podróżnik w czasie”.

@realtiktoktimetraveler ⚠️Upcoming events in 2022⚠️#timetravel #timetraveler #time #travel #viral #fyp #fypシ #xyzbca #foryoupage #event #world #date #earth #creepy #creepyfacts #beware #soon #upcoming #aliens #dates #sun #space #ufo #hack #hackers #meteor #rock #fire #2022 #august #july #october ♬ Scary – Background Sounds

Komentujący są raczej sceptyczni wobec abstrakcyjnych przewidywań tiktokera, ale strategię obrał chyba dobrą, skoro zebrał już 1,5 mln polubień.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować