×

Przepowiednia amerykańskiej wizjonerki. Polsce grozi ogromne niebezpieczeństwo

Przepowiednia amerykańskiej wizjonerki jest przerażająca. Mistyczka miała widzenia dotyczące przyszłości Polski. Wynika z nich, że już niebawem nasz kraj zostanie zaatakowany przez… Rosję.

Przepowiednia amerykańskiej wizjonerki

Od początku pandemii koronawirusa zaczęły pojawiać się rozmaite przepowiednie. Wynikało z nich, że wielu mistyków pośrednio przewidywało nadejście epidemii COVID-19. Należy jednak pamiętać, że część krążących w sieci wizji może być efektem bogatej wyobraźni osób pragnących zaistnieć w mediach.

Są też przepowiednie, obok których nie sposób przejść obojętnie. Z pewnością należy do nich wizja Amerykanki Veronici Lueken. Kobieta ma na swoim koncie niejedną sprawdzoną przepowiednię. Po raz pierwszy doznała objawienia w czerwcu 1968 roku, gdy wąchając perfumy o zapachu róż w czasie modlitwy za umierającego Roberta Kennedy’ego, ukazała jej się św. Teresa z Lisieux.

Później doznała wielu innych zjawisk mistycznych, którym towarzyszyły przepowiednie. Do najbardziej znanych należą m.in. zwycięstwo komunizmu w Chinach, śmierć Mahatmy Ghandiego czy zamach na prezydenta USA Johna Kennedy’ego. Mieszkanka Nowego Jorku podzieliła się przed laty także przepowiednią dotyczącą losów Polski.

Mistyczne przeżycie

23 marca 1983 roku Jezus ukazał się Veronice i ku jej zdumieniu przedstawił kobiecie, jak będzie wyglądać przyszłość naszego kraju. W książce Teresy Kowalik i Przemysława Słowińskiego „Czas dobiega końca. Wielkie przepowiednie dla Polski i świata” znajduje się opis widzeń Veronici.

I wtedy Chrystus pokazał mi coś nowego, coś, czego przedtem nie widziałam. Wziął mnie i powiedział: „To są ostrzeżenia i znaki, których macie oczekiwać. I kiedy zobaczycie te wydarzenia, wiedzcie, że oczyszczenie jest blisko (…)”. I ujrzałam kraj. Na granicy tego kraju stali ludzie w mundurach i Pan Jezus powiedział, że to Rosjanie i że Rosja dokona inwazji na ten kraj i podbije go. I Pan Jezus powiedział, że tym krajem jest Polska. Rosjanie wejdą do Polski i zajmą ją. I po tym wszystkim powiedział mi, że ci ludzie otoczą też inny kraj. Widziałam ten kraj – to była Italia. Rosja uderzy na Włochy, ale gdy tam wkroczy, to wtedy ciemności okryją ziemię.

Do dziś zachowały się zapiski Veronici, w których notowała słowa Jezusa. Lueken utrzymywała, że ma pewność, że przemawia przez nią sam Chrystus.

Powtórne przyjście Jezusa

Mistyczka wieszczyła, że wkrótce nastąpi koniec świata.

Dni na waszej Ziemi są policzone. Kula oczyszczenia jest w drodze. Wszyscy, którzy podczas tych ciężkich chwil cierpienia pozostaną w pobliżu Mego Syna, nie potrzebują się obawiać. Wszyscy, którzy podczas tych ciężkich cierpień wpadną w wieczną ciemność, uczynią to z własnego wyboru. Nie patrzcie w górę na niebo. Jest tam błyskawica, jest bardzo gorąca błyskawica!

Zapowiedziała, że powtórne przyjście Jezusa przeżyją tylko ludzie, którzy nie wyrzekli się wiary chrześcijańskiej.

Nie będzie zwlekał, biorąc pod uwagę tempo, z jakim człowiek posuwa się do przodu w planie szatana.

Przepowiedni na temat końca świata było już wiele. Czy ta ma szansę się ziścić?

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur

Może Cię zainteresować