×

Kaczorowska nie ochrzciła dzieci. Uważa, że „sakramenty zamykają czakry”

Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych córeczek: Emilki i Gabrysi. Dziewczynki są owocem jej związku z tancerzem Maciejem Pelą. W rozmowie z „Plejadą” wyznała, że nie jest w żaden sposób powiązana z kościołem. Dodatkowo, okazało się, że Kaczorowska nie ochrzciła dzieci. Czym tłumaczy swoją decyzję?

Kaczorowska nie ochrzciła dzieci

Agnieszka Kaczorowska przede wszystkim znana jest z serialu „Klan”, gdzie wycieliła się w rolę Bożenki. Jednak jej dalsza kariera nie była związana z przemysłem filmowym. Jej prawdziwą pasją jest taniec. Dlatego celebrytka wystąpiła jako trenerka „Tańca z gwiazdami”.

Kaczorowska obecnie spełnia się jako influencerka i osobowość medialna. Od lat buduje wizerunek idealnej żony i mamy. Gwiazda chętnie wypowiada w tematach parentingowych. Od 2018 roku jest żoną tancerza Macieja Peli. Para doczekała się dwójki potomstwa: 3-letniej Emilki i rocznej Gabrysi.

Pomimo tego, że Kaczorowska chętnie udziela się w mediach społecznościowych, postanowiła omijać tematy związane z kwestiami politycznymi i religijnymi. Tym razem zrobiła wyjątek i na łamach portalu „Plejada” Kaczorowska wyznała, dlaczego nie ochrzciła dzieci.

Kaczorowska nie chce ograniczać swoich córek

W rozmowie z Grzegorzem Dobkiem, szefem serwisu Plejada.pl, wyjawiła, że wspólnie z mężem podjęli decyzję, że nie ochrzczą swoich dzieci. Kaczorowska wyznała, że ich rodzina nie jest w żaden sposób powiązana z kościołem. Rodzice pragną, aby dziewczynki same podjęły decyzję o swojej wierze, w momencie gdy dorosną.

Nie chrzciliśmy dziewczynek. Nie jesteśmy powiązani z Kościołem

– wyjaśniła Kaczorowska.

Dodatkowo wyznała, że nie chce ograniczać swoich córek i nie będzie jej przeszkadzał fakt, ich uczestnictwa w lekcjach etyki. Mama dziewczynek pragnie, aby poznały wszystkie religie, co ułatwi im na pewno wybór właściwej drogi. Kaczorowska do tematu wiary podchodzi od „duchowej strony”.

Uważam, to jest też od strony duchowej i energetycznej związanej z czakrami w naszym ciele potwierdzone, że sakramenty zamykają nasze czakry. Wierzę, że po co mamy coś zamykać, jak możemy coś otwierać

– uzasadnia Kaczorowska.

W dalszej części rozmowy celebrytka podkreśliła swoją tolerancję do różnych religii.

Nie hejtuję żadnej wiary. Nie hejtuję instytucji też. Rozumiem, z czego pewne rzeczy wynikają i dlaczego powstały, po co. My jako ludzie mamy ogromną potrzebę, żeby znajdywać przestrzeń, w której możemy się zaopiekować niektórymi z tych naszych obszarów

– tłumaczy Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Czy to dobrze, że Agnieszka Kaczorowska dała swoim dzieciom możliwość wyboru?

Źródła: www.pudelek.pl, www.fakt.pl

Może Cię zainteresować