×

Tiktokerka wyjaśnia, jak sprawić, by dusza opuściła ciało. „Można pozwiedzać”

Ilu z was chciało nie raz, aby przenieść się gdzieś indziej? Pewna tiktokerka wyjaśnia, że dusza opuszcza ciało dzięki odpowiednim technikom.

Dusza opuszcza ciało

Jedni chcą latać, inni chcą być niewidzialni, a kolejni chcą mieć jako swoją super moc „bogactwo” niczym Batman czy Iron Man. Nie oceniam, każdy ma swoją ulubioną. Jednakże przeglądając internet, można trafić na mentorów, którzy nie zapewnią co prawda mocy latania czy niewidzialności, ale potrafią wyczyniać inne cuda. Przykładowo pewna kobieta twierdzi, że potrafi zmusić swoją duszę do opuszczenia ciała.

Sydney Wilson to tiktokerka, która ma całkiem spore zasięgi. Porusza kwestie podróży astralnych, gdyż sama podróżuje po wszechświecie. Co więcej, nie tylko chwali się niezwykłymi zdolnościami, ale zdradza jak to zrobić! Jednakże na początku wyraża ubolewanie, że o projekcji astralnej jest tak mało tiktoków.

Więc widziałam tylko kilka TikToków na ten temat i nie wiem dlaczego, ponieważ musi być ich więcej! Naprawdę musimy porozmawiać o projekcji astralnej, ponieważ każda osoba powinna o tym wiedzieć.

Przygotuj się na odlot

Dobra, to teraz usiądźmy i posłuchajmy ekspertki. Wilson porusza praktycznie każdy aspekt kwestii astralnych. Nie obyło się bez odpowiedniego przygotowania do nowych doznań mistycznych. Przygotowanie do podróży musimy zacząć 24 godziny przed jej rozpoczęciem.

Najpierw musisz znaleźć czas, w którym nikt ci nie będzie przeszkadzał ani przerywał. Nie ma znaczenia, jaką porę dnia lub nocy wybierzesz, o ile wiesz, że nikt ci nie przeszkodzi. Następnie chcesz się upewnić, że jadłeś lekki posiłek w ciągu ostatnich 24 godzin. Warzywa i owoce to najlepsze produkty spożywcze w dni, w których chcesz podróżować astralną.

Zaleca także, aby nie wybierać łóżko jako „początku podróży”. Według słów ekspertki kojarzy się ono ze spaniem, więc pewnie wasza dusza, zamiast wybrać się na wycieczkę, uderzy w kimono. Dlatego musicie ją zwieść i usiąść na fotelu lub w innym, wygodnym miejscu.

Poleć na Marsa lub cofnij się w czasie

Według Sydney Wilson podróże astralne są lepszą zabawą niż cały dzień w Disneylandzie (tak mi się zdaje, chociaż brak Myszki Miki powoduje u mnie smutek). Możecie przenieść się na dowolne planety, cofnąć się w czasie, ba nawet podglądać kosmitów! Takie cuda, a Elon Musk jakieś śmieszne rakiety buduje…

Kiedy mówię gdziekolwiek, mam na myśli absolutnie wszędzie… po prostu myślisz o tym, dokąd chcesz się udać i natychmiast tam trafiasz. Możesz dosłownie polecieć na Marsa!

Jakbyście mieli ochotę, to możecie posłuchać bezpośrednio Wilson. Na jej profilu znajdziecie wiele materiałów – odnośnie jej podróży astralnych, sposobów na zaglądanie do wnętrza swojego umysłu czy sposoby na ochronę w trakcie tychże podróży. Najwyraźniej sporo osób „odleciało”, bo materiał obejrzało prawie 2 mln ludzi.

@sj.wilsonpeople really need to know about this and fyi astral travel is fun but it can be dangerous .. lmk if u want more info i have a ton #foryoupage #fyp♬ Blade Runner 2049 – Synthwave Goose

Niestety nie wyjaśniła jak sprawić, aby ciało chciało opuścić łóżko do pracy każdego poranka :(

Źródła: www.unilad.co.uk, https://twentytwowords.com/tiktok-astral-projection/?rebelltitem=25
Fotografie: TikTok

Może Cię zainteresować

zamknij