×

Płeć dziecka Edzi z „Królowe życia” już znana? Dagmara przypadkowo to zdradziła

Płeć dziecka Edzi z „Królowe życia” już znana? Dagmara Kaźmierska, jedną z najbardziej rozpoznawalnych, a jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych bohaterek programu, zdradziła widzom, czy jej przyjaciółka urodzi chłopa czy dziewczynkę. Przy okazji poznaliśmy też prawdopodobne imię maleństwa!

Duet, który pokochali widzowie

Szalona, nieprzewidywalna i pełna humoru – taka jest kobieca przyjaźń Dagmary Kaźmierskiej i Edyty Nowak, znanej widzom jako Edzia.

Kobiety wspierają się i wspólnie przeżywają życiowe zawirowania. Barwny duet jak widać sprawdza się nie tylko w życiu, ale i na ekranie – fani wybaczyli nawet Kaźmierskiej jej kryminalną przeszłość.

W tej przyjaźni zdecydowanie to Dagmara jest bardziej wylewna i chętna do zwierzeń. O życiu prywatnym Edzi wiadomo niewiele, nie ma swojego konta na Instagramie, ani na Facebooku. Ale Kaźmierska pracuje nad tym, aby to zmienić. To ona zdradził wiek przyjaciółki. Ona opowiedziała też, że jej przyjaciółka ma już dwoje starszych dzieci z poprzedniego związku: 20-letniego syna i 12-letnią córkę.

Teraz Edzia z „Królowych życia” jest w ciąży ze znajomym Kaźmierskiej, Adamem.

Płeć dziecka Edzi z „Królowe życia”

Fani Edzi poznali płeć jej jeszcze nienarodzonego dziecka tak, jak bywało to w przeszłości – dzięki Dagmarze.

W jednym z odcinków programu, Kaźmierska wprost powiedziała do swojej przyjaciółki, że w ciąży wygląda gorzej niż przed nią. Swoje słowa wytłumaczyła tym, że córka ma odbierać mamie urodę, a syn ma jej ją dodawać:

Jeśli kobieta w ciąży wygląda pięknie, to urodzi chłopca, a jeśli niekorzystnie to dziewczynkę. To gorzej Ty wyglądasz.

Pomijając „szczerość do bólu”, tym samym Kaźmierska zdradziła, że Edzia urodzi córeczkę.

W ostatnim odcinku „Królowych życia” Edzia zdecydowała się zdradzić, jak nazwie dziecko. Dziewczynka będzie miała na imię Etiennette.

Dzieci Edzi z poprzedniego związku mają równie oryginalne imiona: Nicolas i Kryspina.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij