×

Agnieszka Radwańska urodziła. Pojawiło się pierwsze zdjęcie dziecka tenisistki!

Agnieszka Radwańska urodziła. Tenisistka oraz jej mąż podzielili się z mediami radosną nowiną. W sieci ukazały się już pierwsze zdjęcia noworodka, a w głowach fanów pojawiło się pytanie, czy maleństwo też będzie kiedyś stałym bywalcem kortów tenisowych.

Tenisistka o dzieciach

Wiadomość o ciąży Agnieszki Radwańskiej bardzo ucieszyła jej fanów. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na narodziny dziecka, zastanawiając się przy tym, czy w przyszłości będzie ono grało w tenisa. W jednym z wywiadów Radwańska miała powiedzieć, że chciałaby, aby jej dzieci pokochały ten sport, podobnie jak ich rodzice.

Czas leci. Zastanawialiśmy się nawet z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa. Doszliśmy do wniosku, że nie będą miały innej opcji. Chyba że ewidentnie nie będą się do tego nadawały.

Ostatni czas był dla tenisistki bardzo intensywny. Zaledwie przed kilkoma tygodniami Radwańska obroniła pracę magisterską na Akademii Wychowania Fizycznego w rodzinnym Krakowie. Teraz za to, spotkało ją jeszcze większe szczęście.

Agnieszka Radwańska urodziła!

Najsłynniejsza polska tenisistka, która przed dwoma laty zakończyła karierę, właśnie została mamą! Jej mąż, Dawid Celt opublikował na Twitterze pierwsze zdjęcie ich dziecka. Potomek Agnieszki Radwańskiej jest chłopcem. Rodzice zdecydowali, że będzie nosił imię Jakub.

Mąż tenisistki opisał zdjęcie słowami:

 Jakub jest już z nami.

Na fotografii widoczna jest jedynie dłoń noworodka, dlatego na razie nie możemy stwierdzić do kogo chłopiec jest bardziej podobny. Z pewnością, jednak wkrótce rodzice Jakuba podzielą się większą ilością zdjęć.

Małżeństwo Agnieszki Radwańskiej

Ojcem dziecka Radwańskiej jest starszy o 4 lata od Agnieszki Dawid Celt. Para pobrała się w lipcu 2017 roku. Celt podobnie jak jego żona, przez całe życie był związany z tenisem ziemnym. Swoją karierę rozpoczął w klubie Victoria w Częstochowie, z której pochodzi.

Niejednokrotnie zdobywał medale mistrzostw Polski i wygrywał krajowe turnieje. Niestety niespodziewanie jego karierę przerwała poważna kontuzja. Prawdopodobnie z tego powodu nie może poszczycić się międzynarodowymi sukcesami. Później został sparingpartnerem Agnieszki Radwańskiej. To właśnie wtedy połączyło go uczucie z tenisistką. Obecnie obejmuje stanowisko kapitana tenisowej reprezentacji Polski kobiet.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij