×

Edzia z „Królowe życia”. Kim jest i czym się zajmuje przyjaciółka Dagmary?

Edzia z „Królowe życia”. Fani reality show zastanawiają się, kim jest przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej z popularnego programu TTV? Co o niej wiadomo? Czym zajmuje się Edyta Nowak? Ile ma lat?

Kontrowersyjne reality show

„Królowe życia” to jeden z najbardziej popularnych i jednocześnie kontrowersyjnych programów, emitowanych w polskiej telewizji. Widzowie pokochali przygody dość specyficznych bohaterów reality show – do tego stopnia, że doczekał się już 9. edycji.

Niekwestionowaną gwiazdą tego show jest Dagmara Kaźmierska. W programie występuje w towarzystwie syna Conana oraz przyjaciół – Jacka i Edzi.

Edyta dotychczas pozostawała w cieniu swojej przyjaciółki. Ostatnio jednak się to zmieniło, a fani programu zaczęli zastanawiać się, kim jest najbliższa przyjaciółka Kaźmierskiej?

Edzia z „Królowe życia”. Kim jest?

Edzia, czyli Edyta Nowak to najlepsza przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej. O kobiecie wiadomo jednak niewiele – bohaterka „Królowych życia” bardzo chroni informacje o sobie. Dopiero od kilku miesięcy ma profil na Instagramie. W jednym z odcinków 7. sezonu programu Dagmara zdradziła, że wówczas 42-letnia Edzia ma dwoje starszych dzieci z poprzedniego związku: 20-letniego syna Nicolasa i 12-letnią córkę Kryspinę.

Serię domysłów na temat Edzi zapoczątkowało jej nagłe zniknięcie z reality show. Najpierw spekulowano, że popadła ona w konflikt z Dagmarą. Jednak szybko okazało się, że przyjaciółka królowej życia zaszła w ciążę. Wówczas informator serwisu Plotek podał, że ojcem dziecka jest Adam, znajomy Kaźmierskiej. Pod koniec 7. sezonu para wzięła ślub w Wenecji.

W końcu wróciła do programu, a Dagmara zdradziła płeć dziecka Edzi z „Królowe życia”. Edyta miała urodzić córeczkę, która miała nosić imię Etiennette. Niestety poroniła…

Źródła: www.eska.pl, styl.fm, www.telemagazyn.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij