×

Rozenek pokazała twarz Henia. „U nas bal trwa w najlepsze”

Rozenek pokazała twarz Henia już w trzy dni po porodzie. Celebrytki zazwyczaj mocno chronią prywatność swoich dzieci i niechętnie dzielą się ich zdjęciami. Jeśli już, to starają się to robić bez pokazywania dziecięcej twarzy. Inaczej jest w przypadku tej gwiazdy.

„Henryk Waleczny”

Pierwsze wspólne dziecko popularnej pary, a jednocześnie pierwszy syn Radosława Majdana, przyszedł na świat 10 czerwca. Dumni rodzice nie kryją się ze swoim szczęściem. Rozenek wspomniała jednak, że lekarze nazwali Henia „Henrykiem Walecznym”. Można więc przypuszczać, że poród nie przebiegł bez komplikacji.

Ciąża „Perfekcyjnej Pani Domu” była jedną z najbardziej medialnych w kraju. Celebrytka zdradziła, że Henio został poczęty dzięki metodzie in vitro.

Przez wiele miesięcy Małgosia regularnie dzieliła się zdjęciami swojego brzuszka, dziecięcego pokoiku i wielu osobistych szczegółów, dotyczących ciąży. Rozenek-Majdan zapowiedziała również, że wkrótce opowie fankom, dlaczego jej synka nazwano „Henrykiem Walecznym”.

Rozenek pokazała twarz Henia

Już dwa dni po porodzie, Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie synka. Widać na nich, że mama, choć zmęczona, jest też bardzo szczęśliwa.

Na kolejne zdjęcie nie trzeba było długo czekać. Teraz celebrytka opublikowała fotografię, na której widać twarz Henia.

Dzień dobry. U nas bal trwa w najlepsze, a jak się Wam zaczął dzień? Chociaż, spojrzałam na zegarek, kogo ja pytam? W sobotę, po 7, w trakcie długiego weekendu, u Was bal się pewnie dopiero kończy. Cudownego dnia dla innych Mamuś

– czytamy w opisie.

Prezenterka telewizyjna razem z synem przebywa jeszcze w szpitalu, a raczej luksusowej klinice Medicover w Wilanowie. Poród w tym miejscu do tanich zapewne nie należał… Za pakiet Prestige w klinice należy zapłacić prawie 21 tys. złotych.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij