×

Blanka Lipińska jest w ciąży? Znana pisarka nie pozostawia złudzeń

Blanka Lipińska jest w ciąży? Wielu porównuje ją do Dody. Nie bez przyczyny. To jedna z najbardziej bezpośrednich postaci w polskim showbiznesie. Teraz z właściwą sobie szczerością odpowiada na pytania, nawet te bardzo osobiste.

Sukces „365 dni”

Pisarka, przez niektórych uszczypliwie nazywana „autorką kaszubskiego porno”, zyskała ogromną popularność. Szczególnie po tym, jak ekranizacja książki „365 dni” trafiła do polskich kin oraz na Netfliksa.

Zainteresowanie fanów życiem osobistym pisarki jest tym większe, że związała się ona z Baronem, znanym ze swoich podbojów miłosnych i wcześniejszego związku z Julią Wieniawą.

View this post on Instagram

YOU Rock My World ???????????? #MiłośćWCzasachZarazy

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Jednymi z najczęściej poruszanych przez media plotkarskie kwestii są operacje plastyczne Blanki oraz jej… ciąża.

Blanka Lipińska jest w ciąży?

Trzeba przyznać, że temat medycyny estetycznej pisarka znosi dzielnie. Bez ogródek odpowiada na pytania, mówi o operacji powiększenia piersi i zabiegach chirurgicznych wykonanych na twarzy.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że Lipińska, która aktualnie jest posiadaczką figury idealnej, w przeszłości zmagała się z wieloma kompleksami. Wynikały one głównie z jej tuszy. Pisarce udało się pozbyć ponad 30 kilogramów. Lipińska nie ukrywa, że była to droga przez mękę i nie chciałaby wrócić do poprzedniej wagi. Być może jest to jeden z powodów, dla których autorka „365 dni”… nie chce zajść w ciążę.

Mimo tego, że portale plotkarskie co rusz przedstawiają rewelacje o ciąży pisarki, ta konsekwentnie im zaprzecza. Tak było i tym razem. Blanka zapytana przez jedną z fanek o to, w którym jest miesiącu ciąży, odpowiedziała, że… w jedenastym.

Wydaje się więc, że sprawa jest jasna, a informacje o potomku jej i Barona znowu są mocno przesadzone.

Ona, ona i zazdrość?

To nie koniec trudnych pytań, zadawanych przez fanki. Jedna z nich zapytała na Instagramie:

Nie przeszkadza Ci, że inne kobiety piszą do Barona?

Lipińska odparła:

A piszą? Nie obchodzi mnie to, bo nawet nie wiem? A jak nie wiem, to mi nie przeszkadza, bo nie wiem…

Widocznie, mimo burzliwej przeszłości Barona, Blanka darzy go sporym zaufaniem.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij