×

Płeć dziecka Lary Gessler. Córka słynnej restauratorki zdradziła tę tajemnicę

Płeć dziecka Lary Gessler jest już znana! Ciężarna córka prowadzącej „Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler wyznała na Instagramie, czy spodziewa się córki, czy syna. Internauci są zaskoczeni pomysłowością z jaką przekazała tę wspaniałą informację.

Płeć dziecka Lary Gessler

Ciąża córki Gessler od początku budzi spore zainteresowanie mediów, które sama Lara dodatkowo podsyca. Niedawno w sieci ukazały się jej nagie zdjęcia wykonane w centrum Warszawy, prezentujące najintymniejsze części ciała przyszłej mamy.

Tym razem Lara Gessler postanowiła opublikować dużo bardziej przyzwoitą fotografię, ale i tak odzew ze strony internautów był ogromny. Córka Magdy Gessler nareszcie wyjawiła informację, na którą czekali wszyscy jej sympatycy. Lara w intrygujący sposób zdradziła, jakiej płci będzie jej pierwszy potomek. Do przekazania nowiny wykorzystała zabawę, którą z pewnością z dzieciństwa zna każdy. W komentarzach od razu posypały się miłe słowa. Fani Lary oszaleli z radości, dowiedziawszy się jakiej płci jest jej dziecko.

Kogucik czy kurka?

Lara Gessler do przekazania informacji o płci swojego nienarodzonego jeszcze dziecka wykorzystała zabawę „kurka czy kogucik”. Gra polega na zgadywaniu czy wyciągnięte źdźbło trawy będzie przypominało bardziej kurkę czy też kogucika. Na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie wykonane pośród pięknej, mazurskiej przyrody.

Fotografia prezentuje jej dłoń wystającą spośród wysokich, dojrzałych traw. Między palcami trzyma kilka ziaren trawy, które układają się w charakterystyczny pióropusz. Na fotografii ewidentnie widać, że ziarna układają się w kształt „kurki”. Nie możemy mieć zatem wątpliwości, że już niebawem Lara Gessler przywita na świecie swoją córkę.

Internauci ochoczo zaczęli komentować post opisany słowami „kogucik czy kurka?”. Reakcje obserwatorów Lary były bardzo pozytywne.

Kurka. Jak nic i z lokami po babci Madzi.

Będzie dziewczynka!

Kurka, kurka!

Już jakiś czas temu pojawiły się przypuszczenia, że pierwsze dziecko Lary będzie dziewczynką. Magda Gessler miała nawet skomentować jedno z nagich zdjęć córki słowami: „podwójna córeczka”. Córka Lary i jej partnera, Piotra Szeląga już niebawem przyjdzie na świat.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij