×

Wielkie zmiany u Edzi z „Królowych Życia”. Przyjaciółka Dagmary spodziewa się dziecka!

Czyżby Edzia z „Królowych życia” była w ciąży? Za sprawą jednego z portali plotkarskich, radosna nowina właśnie rozniosła się wśród fanów programu. Okazuje się, że w jej życiu zaszło sporo zmian. Jednak przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej wraca do programu i już za kilka miesięcy zostanie matką. Ale kto jest ojcem dziecka Edzi?

Trudne chwile Dagmary Kaźmierskiej i Edzi

Program „Królowe Życia” emitowany na stacji TTV okazał się strzałem w dziesiątkę. Polacy pokochali przygody dość specyficznych bohaterów show. Program doczekał się już 7 edycji i wykreował celebrytów. Jednak niezaprzeczalnie najbardziej lubianymi bohaterami programu są Dagmara Kaźmierska i jej bliscy, czyli Conan, Jacek i Edzia. Widzom nie przeszkadza nawet, że swego czasu odsiadywała wyrok za sutenerstwo i stręczycielstwo.

To właśnie relacja Dagmary i jej przyjaciółki Edzi wywołuje ostatnio najwięcej emocji wśród fanów „Królowych Życia”, bowiem kontakty między paniami mocno się ostatnio ochłodziły. Dagmara przeżywała trudne chwile związane z problemami zdrowotni i zabrakło jej wsparcia ze strony Edzi. Kobiety nie widywały się przez kilka dobrych miesięcy. Jednak ostatecznie Edzia przeprosiła, a łaskawa „królowa życia” wybaczyła przyjaciółce.

Edzia z „Królowych Życia” w ciąży

Jednak według doniesień „Pudelka” nieobecność Edzi w programie nie była związana tylko z konfliktem z Dagmarą Kaźmierską. Informator przekazał portalowi dość nieoczekiwane wieści. Okazuje się, że przyjaciółka „królowej życia” jest w ciąży. Dziecko pojawi się na świecie już za 5 miesięcy, czyli w marcu przyszłego roku.

Informacja o ciąży Edzi zaskoczyła fanów, którzy zaczęli zastanawiać się, kto jest ojcem dziecka. Część z nich spekulowała, że być może to inny przyjaciel Dagmary, czyli Jacuś. Swego czasu oboje byli w bardzo bliskiej relacji.

Edzia z „Królowych Życia” jest w ciąży, ale kto jest ojcem?

Jednak tej teorii przeczą słowa informatora. Szczęśliwym ojcem dziecka Edzi ma być mężczyzna o imieniu Adam. Związek wydaje się poważny, a para wzięła z nim miesiąc temu ślub w Wenecji. Podobno wszystko to będzie pokazane w najnowszym sezonie „Królowych Życia”.

Informacje o ciąży Edzi brzmią dość prawdopodobnie, chociaż na razie rewelacje informatora nie zostały potwierdzone przez stację emitującą program. Przedstawiciele TTV nie odpowiedzieli na pytania dziennikarzy, mówiąc, że nie zamierzają komentować prywatnego życia uczestników. No cóż, pozostaje nam czekać na najnowsze odcinki show.

Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij