×

Piotr Żyła zaśpiewał hit i opublikował nagranie. Fani nie mogą się otrząsnąć

Piotr żyła zaśpiewał hit zespołu Queen i… zrobił prawdziwą furorę wśród internautów. Może niekoniecznie dzięki swoim umiejętnościom wokalnym, ale z pewnością dzięki charyzmie i osobowości.

Piotr Żyła zaśpiewał hit zespołu Queen

Często mówi się: „co nie dopowiem, to dowyglądam”. Cóż, Piotr Żyła co nie dośpiewał, to… dośmiał? Sportowiec ma na koncie liczne sukcesy w skokach narciarskich. Ma również zamiłowanie do muzyki, choć trzeba stwierdzić, że na szczęście nie musi dzięki niej zarabiać, bo mogłoby być krucho…

Ale nie zawsze o talent chodzi. Czasem brak umiejętności wokalnych można przykryć osobowością, poczuciem humoru i olbrzymim dystansem.

Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi

– stwierdził kiedyś odważnie ze sceny w Opolu Jerzy Stuhr.

Czasami człowiek musi, inaczej się udusi

– dodał, choć jeszcze nie wiedział, że śpiewa również o Piotrze Żyle, który kilka dekad później będzie z zacięciem próbował romansować ze światem muzyki.

Tym razem skoczek narciarski postanowił się zmierzyć z prawdziwą legendą. Na „warsztacie” pojawił się zespół Queen i przebój „Don’t stop me now” (to na wypadek, gdyby nie wszyscy rozpoznali tę piosenkę).

„W sumie to łogień”

Faktycznie, naszego mistrza nic nie powstrzyma. Piotr Żyła nie przejmuje się krytyką i nic sobie nie robi z uwag o tym, że może jednak powinien zostać przy skakaniu.

Nie tylko próbuje grać na gitarze, ale i próbuje śpiewać. Przy czym „próbuje” to słowo klucz. Mimo to uśmiech nie schodzi z twarzy skoczka. Jego wykonanie można usłyszeć poniżej, ale ostrzegamy – zdecydowanie przyjemniej się na niego patrzy, niż słucha.

Cytując klasyka: „he he he” (choć mamy wątpliwości, czy to wykonanie rozbawiłoby Freddiego Mercury’ego).

Choć złośliwi radzą mistrzowi, by lepiej został przy skakaniu, Piotr Żyła po raz kolejny udowodnił, że poczuciem humoru można sobie zjednać wielu ludzi. Nawet tych wrażliwych na wszelkie fałsze. Niektórzy nawet widzą Żyłę na konkursie Eurowizji.

W komentarzach pod występem wokalnym skoczka możemy przeczytać:

I mamy kandydata na Eurowizję

Piękne❤️😂 Koncert za darmo

Brawo 😂

Nie no… w sumie to łogień 😂,

Piotruś, do odważnych świat należy,

Mistrz, nie tylko na skoczni,

Marzę o duecie,

Wow, anielski głos

Z tą Eurowizją to może nie jest taki zły pomysł. I tak zazwyczaj kończymy bez większych sukcesów, a z Piotrem Żyłą jako naszym reprezentantem byłoby przynajmniej śmiesznie. W końcu doświadczenie w godnym reprezentowaniu kraju już ma. Co prawda na skoczni, ale od czegoś trzeba zacząć.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij