×

Najnowszy hit Sławomira zdobywa ogromną popularność. Wszyscy nucą „Będę z nią”

Najnowszy hit Sławomira spotkał się z bardzo miłym przyjęciem ze strony internautów. Teledysk piosenki „Będę z nią” obejrzało już ponad 255 000 ludzi. Artysta postanowił podzielić się z fanami nowym utworem z okazji swoich 38. urodzin. Piosenka zdobyła wiele, ciepłych słów.

Najnowszy hit Sławomira

19 marca Sławomir Zapała obchodził swoje 38. urodziny. Z tej okazji piosenkarz postanowił przygotować niespodziankę dla swoich fanów i zaprezentować coś wyjątkowego. Na jego kanale na YouTube ukazał się utwór pt.: „Będę z nią”. W teledysku oprócz charakterystycznego showmana, pojawiła się także jego żona, Magdalena Kajrowicz (Kajra). Piosenkę wzbogacił także swoim występem słynny, polski akordeonista Marcin Wyrostek.

Wczoraj Zapała podzielił się ze swoimi obserwatorami wspaniałą wiadomością, dotyczącą premiery nowej piosenki.

Dziś są moje urodziny. Specjalnie dla WAS duża dawka słońca. Niech taniec Was poniesie. UDOSTĘPNIJCIE PROSZĘ klip i podzielcie się tą radością, żeby płynęła w świat. To dla mnie dzisiaj najlepszy prezent, Z góry DZIĘKUJĘ!!!

Najnowszy przebój Sławomira pochodzi z płyty „The Best Of”, na której łącznie znajduje się 15 utworów. Aktor i piosenkarz zyskał sławę w 2015 roku za sprawą piosenek takich jak „Miłość w Zakopanem” czy „Ni mom hektara”.

najnowszy hit Sławomira 3
Instagram

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sławomir (@slawomir_gwiazda_rock_polo)

Reakcje internautów

W teledysku do piosenki „Będę z nią” obok Sławomira i jego żony Kajry, wystąpili: akordeonista Marcin Wyrostek oraz gwiazdy programu „Dancing with the Stars”: Lenka i Jan Klimentowie oraz Hanna Żudziewicz z Jackiem Jeschke. Internautom bardzo przypadł do gustu nowy przebój Sławomira.

W komentarzach pod utworem możemy przeczytać:

Mam płytę, znam tę pieśń :) Świetna kompozycja! No i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Sławek! Klip super! :)

Wczasy nad Soliną przekonują nas najbardziej, świetny numer – jak zwykle zresztą ❤️

Była miłość w Zakopanem, teraz będą wczasy nad Soliną :D Bardzo fajna piosenka ^^

Ta piosenka napewno osiągnie duży kilkunastomilionowy sukces ❤️❤️

Nie brakuje jednak osób, które nie zrozumiały o czym jest piosenka:

Nie wiem… O czym jest ta piosenka, ale poslucham jeszcze ze 100x i się dowiem 😍

Niektórzy otwarcie przyznali, że bardziej niż piosenka, zainteresowała ich możliwość obejrzenia nagich ciał gwiazd, występujących w klipie.

Kto wpadł zobaczyć „nagą” Kaire? :D

najnowszy hit Sławomira
Instagram

Kariera Sławomira

Sławomir Zapała pochodzi z Krakowa. W 2006 ukończył tam Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Później występował w rozmaitych filmach i serialach. Do tej pory jednak nie może się poszczycić żadną, spektakularną rolą, która zapadłaby w pamięci widzów.

W 2011 roku Zapała poślubił aktorkę Magdalenę Kajrowicz, znaną jako Kajra. Para poznała się w szkole aktorskiej. Mają syna Kordiana.

Niedawno Sławomir przeszedł niesamowitą metamorfozę. Diametralnie zmienił swoją fryzurę.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować