×

Urodzinowy portret księcia George’a. Zrobiła go sama księżna Kate!

Ciężko uwierzyć, że najstarszy syn księcia Williama i księżnej Kate Middleton, obchodzi dzisiaj już swoje dziewiąte urodziny. Z tej okazji książęca para opublikowała urodzinowy portret księcia George’a. Księcia, który jest coraz bardziej podobny do swojego taty.

Urodzinowy portret księcia George’a

Upływający czas niewątpliwie najlepiej widać po dzieciach. Wystarczy spojrzeć na księcia George’a, który jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu zaraz po swoim dziadku, księciu Karolu i ojcu, księciu Williamie. Młody książę kończy dzisiaj 9 lat. Z tej okazji w mediach społecznościowych książęcej pary pojawiło się nowe zdjęcie, a właściwie portret chłopca.

Portret księcia George’a z okazji jego 9. urodzin przedstawia uśmiechniętego solenizanta. Zdjęcie zostało zrobione na wakacjach na początku lipca. W związku z tym jest więc jak najbardziej aktualne. Co więcej, autorką zdjęcia jest księżna Kate, co nie powinno nikogo dziwić. Coroczny portret George’a autorstwa księżnej Kate jest już bowiem urodzinową tradycją w rodzinie królewskiej. Podobne zdjęcia powstają z okazji urodzin 7-letniej księżniczki Charlotte i 4-letniego księcia Louisa.

Książę i księżna Cambridge są zachwyceni, mogąc udostępnić nowe zdjęcie księcia George’a (…) przed jego dziewiątymi urodzinami

– napisała książęca para w oświadczeniu.

Do kogo podobny jest książę George?

Na wpis ze zdjęciem księcia błyskawicznie zareagowało tysiące internautów. Co więcej, wielu z nich zwróciło uwagę na uderzające podobieństwo młodego księcia do księcia Williama.

Wygląda jak jego tata

– pisali internauci.

Też widzisz to podobieństwo?

10 tradycji przekazanych dzieciom przez księżną Dianę. William i Harry wciąż je celebrują

Źródła: tvn24.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować