×

Najnowsze zdjęcie córki Harry’ego i Meghan. Roczna Lilibet to cały tata!

Światło dzienne ujrzało drugie w historii, najnowsze zdjęcie córki Harry’ego i Meghan, Lilibet. Dziewczynka, której rodzice zorganizowali przyjęcie urodzinowe, 4 czerwca skończyła roczek.

Urodziny małej Lilibet

Córeczka Harry’ego i Meghan, Lilibet Diana Mountbatten-Winsdor, jest ósmą w kolejce do tronu. Dziewczynka 4 czerwca obchodziła swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji rodzice zorganizowali jej przyjęcie urodzinowe w ogrodzie posiadłości Frogmore Cottage w Windsorze. Kto z rodziny królewskiej świętował razem z małą Lilibet?

Książę Harry i Księżna Meghan zaprosili bliskich przyjaciół i rodzinę na kameralny piknik w ogrodzie we Frogmore Cottage w Windsorze. W sobotę Claire Ptak (która przygotowała tort weselny pary w 2018 r.) na przyjęcie upiekła specjalne zamówienie

– napisał na Twitterze znawca dworu, dziennikarz Omid Scobie.

Najnowsze zdjęcie córki Harry’ego i Meghan

Na przyjęciu urodzinowym obecny był również fotograf Misan Harriman. Jak się okazuje, to on zrobił zdjęcie Lilibet, którym rodzice postanowili podzielić się ze światem. Na fotografii widzimy dziewczynkę z białą kokardą we włosach ubraną w niebieską sukienkę. Warto dodać, że to drugie opublikowane zdjęcie małej Lili. Przypomnijmy, ze pierwsze ujrzało światło dzienne podczas świąt Bożego Narodzenia.

Wszędzie radość i malowanie twarzy

– czytamy w tweecie opublikowanym przez fotografa, do którego zostało dodane zdjęcie małej Lilibet.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Misan Harriman (@misanharriman)

Prezenty i życzenia dla małej księżniczki

Rodzice małej Lili byli bardzo poruszeni niezliczonymi życzeniami urodzinowymi – oznajmił rzecznik Sussexów. Te spływały z całego świata. W ramach urodzinowego prezentu można było natomiast przekazać w imieniu Lilibet darowiznę na rzecz fundacji World Central Kitchen, która „zapewnia posiłki w odpowiedzi na humanitarny, klimatyczny i społecznościowy kryzys”. Ostatnio fundacja mocno udzielała się w Ukrainie. Na konto z okazji urodzin wpłynęło ok. 80 tys. funtów (niemal pół miliona złotych).

Dlaczego Lilibet?

Przypomnijmy tylko, że Lilibet to zdrobniała wersja imienia jej prababci. Co więcej, prababci, która w czwartek prawdopodobnie po raz pierwszy zobaczyła swoją 11. prawnuczkę. Tabloid „The Sun” donosi, że Susexowie chcieli uwiecznić ten moment na fotografii, ale królowa nie wyraziła na to zgody.

12-letnia Meghan Markle krytykuje reklamę. Nagranie podbija Internet.

Źródła: tvn24.pl, www.instagram.com
Fotografie: Twitter.com (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować