×

Dała mamie bieliznę na święta. Córeczka robiła ją sama i kazała przymierzyć

Własnoręcznie przygotowany przez dziecko prezent na gwiazdkę to coś, co jest w stanie rozczulić chyba każdego rodzica. Wystarczy kolorowa kartka, kilka ciepłych słów czy wyklejanka, aby na twarzach dorosłych zagościł uśmiech. Jedna z dziewczynek poszła jednak o krok dalej i postanowiła przygotować coś bardziej wymagającego. Otóż dała mamie bieliznę na święta, którą sama wcześniej przygotowała. Oczywiście kobieta nie miała wyjścia i musiała ją natychmiast przymierzyć. Efektami podzieliła się w sieci!

Dała mamie bieliznę na święta

Pewna dziewczynka postanowiła własnoręcznie przygotować prezent dla swojej mamy na święta. Poprzeczka zawiesiła sobie naprawdę wysoko,  w związku z czym musiała poświęcić długie godziny, aby uzyskać upragniony efekt. Gdy już wszystko było gotowe, spakowała prezent do pudełka i podarowała go mamie. Jakież musiało być jej zdziwienie, gdy w środku znalazła wyjątkową bieliznę – z pewnością nie miała takiej w swojej kolekcji.

„Wpadłam w wielką kałużę łez, kiedy otworzyłam ten niesamowity prezent”

Duma mama, Beth Crosby, pochwaliła się wyjątkowym i nietypowym prezentem na TikToku, gdzie chętnie się udziela pod nickiem garbagemom. Okazało się, że nietypowa bielizna była wykonana z papieru. Dziewczynka przez długie godziny wycinała z papieru odpowiednie kształty, łączyła je ze sobą i przyozdabiała scenkami z życia rodzinnego, co widać na filmiku.

Mama była bardzo wzruszona tym, co zrobiła dla niej córeczka.

To dosłownie przesłodkie jest. Wpadłam w wielką kałużę łez, kiedy otworzyłam ten niesamowity prezent! Moje dziecko tak ciężko na niego pracowało i było tak dumne, że dało mi go. Czasami bycie mamą jest trudne, wyczerpujące i straszne, ale chwile takie jak ta sprawiają, że wszystko jest tego warte!

– napisała w opisie do nagrania mama.

Oczywiście mama musiała od razu przymierzyć stanik. W końcu trzeba było sprawdzić, czy pasuje. Kobieta przymiarką podzieliła się z internautami, ale założyła go na ubranie, aby nie było zgorszenia. Trzeba przyznać, że pasował idealnie!

@garbagemom It’s literally couture?@garbagemom I absolutely fell into a puddle of tears when I opened this amazing gift! My kid worked so hard on it and was so proud to give it to me. Sometimes being a mom is hard and exhausting and horrible, but moments like this make it all worth it! Ok I’m sobbing now byeee #momlife #momcomedy #momhumour #momsover30 #momslife #kindergartenmom #motherhood #motherhoodlife #motherhoodunplugged #motherhoodisthebest #motherhoodishard ♬ Sneaky Snitch – Kevin MacLeod

Reakcje internautów

Nie tylko mama, ale również internauci wyrazili swój zachwyt na temat prezentu. Wielu z nich zgodnie przyznało, że to najlepsza część garderoby jaką widzieli.

Lepszy niż u znanych projektantów

Dziewczyna ma prawdziwy talent i głowę pełną pomysłów

– pisali internauci.

Źródła: www.edziecko.pl

Może Cię zainteresować