×

Magda Gessler świętuje urodziny. Wielka impreza trwa już drugi dzień!

Magda Gessler świętuje urodziny! W niedzielę 10 lipca restauratorka kończy 69 lat. Jak przystało na gwiazdę Instagrama, Gessler świętuje z prawdziwym przytupem. Impreza urodzinowa rozpoczęła się w sobotę i trwa do dziś!

„Syrena Madzia”

Mówi się, że Magdę Gessler można kochać albo nienawidzić. Nie ma niczego pośrodku. Patrząc na Instagrama restauratorki, można zatem stwierdzić, że kocha ją 1,2 mln użytkowników. Fani chwalą Magdę Gessler za bezpośredniość i dystans do siebie. Restauratorka udowadnia, że wiek to tylko liczba.

Obecnie gwiazda stacji TVN wypoczywa na pięknej Teneryfie. Gdy podzieliła się z fanami nagraniem, na którym widzimy, jak restauratorka pływa w oceanie, filmik natychmiast stał się hitem sieci.

Wzburzone morze… Syrena Madzia. Było wyzwanie do pokonania. .., miłego wieczoru … delfiny mnie … otoczyły przy wsiadaniu na jacht ., piekne stworzenia.!!!!

– napisała Gessler (pisownia oryginalna), tradycyjnie nie stroniąc od wielokropków.

 

Magda Gessler świętuje urodziny

„Królowa Instagrama” w słonecznej scenerii świętuje swoje urodziny. 10 lipca Magda Gessler kończy 69 lat! Tak wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy.

Jak dowiadujemy się z Instagrama, gwiazda rozpoczęła świętowanie już 9 lipca, ale impreza przeciągnęła się do dziś.

Zaczynam… dwudniowe świętowanie urodzin

– poinformowała wczoraj znana restauratorka.

Wczoraj Gessler udostępniła post z kolacji urodzinowej. W opisie wyznała, że jest wzruszona i podziękowała swoim bliskim.

Moje urodziny 9/10… kolacja zdrowa… jak cały pobyt… dziękuję wszystkim za piękne życzenia, kocham was… Magda… Tadeusz, Lara jesteście wyjątkowi… wzruszyłam się mama/babcia/teściowa

– czytamy.

W sieci pojawiły się zdjęcia z urodzin i najlepsze życzenia dla solenizantki. Pani Magdo, i my przesyłamy urodzinowe besos!

Źródła: www.o2.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij