×

Metamorfoza Sławomira jest fenomenalna! Trudno oderwać od niego wzrok

Metamorfoza Sławomira zrobiła ogromne wrażenie na jego fanach. Muzyk zamieścił na Instagramie zaskakujące zdjęcie. Aż trudno uwierzyć, że mężczyzna z fotografii to właśnie on! Skąd pojawił się u niego pomysł na tak radykalną zmianę wizerunku?

Nowe włosy

Sławomir Zapała swoje pięć minut ma już zdecydowanie za sobą. Polski muzyk, którego publiczność miała okazję poznać za sprawą popularnego programu TVP2 „Big Music Quiz” w ostatnim czasie usunął się w cień. Autor hitu „Miłość w Zakopanem” ze względu na pandemię koronawirusa, nie uczestniczy już w koncertach. Mimo to wciąż może liczyć na grono wiernych fanów, którzy dzień po dniu obserwują jego życie na Instagramie.

Bez wątpienia cechą charakterystyczną Sławomira jest jego nieszablonowy wizerunek. Artysta świadomie balansuje na granicy oryginalności oraz kiczu i dzięki temu przykuwa uwagę odbiorców. Od wielu lat nie rozstaje się z charakterystyczną zaczeską na bok oraz gęstymi wąsami. Do tego, Sławomir zwykle dobiera wyraziste garnitury lub mocno mieniące się marynarki.

Ze względu na przedłużającą się przerwę od występów na scenie oraz w telewizji, Zapała zrezygnował z noszenia typowych dla siebie kreacji na rzecz nieco bardziej wygodnych ubrań. Nikt jednak nie spodziewał się, że muzyk posunie się aż tak daleko i radykalnie zmieni swoje dotychczasowe uczesanie oraz zarost.

Metamorfoza Sławomira

W związku z brakiem koncertów, Sławomir ma dla siebie dużo więcej czasu niż w przeszłości. Korzystając z okazji, muzyk wybrał się na urlop. Zamiast popularnych w ostatnim czasie tropików, piosenkarz postawił na polskie Mazury. Gwiazdor odpoczywa i łowi ryby. Ostatnio pochwalił się swoim obserwatorom zdjęciami złapanych przez siebie okazów. W opisie postu napisał:

Cześć, tu Sławomir. Pierwsze szczupaki w tym roku. Sezon wędkarski rozpocząłem, a Wy? #Mazurycudnatury.

Fani byli zaskoczeni nie tyle pokaźnymi zdobyczami piosenkarza, co jego fryzurą i zarostem. Na zdjęciu muzyk posiada bowiem długą, bujną brodę, a jego włosy są kruczoczarnego koloru. Trudno powiedzieć czy ta metamorfoza to element scenicznej kreacji, czy też nowy wizerunek celebryty. W komentarzach pojawiło się wiele żartobliwych słów. Jedna z internautek nie poznała piosenkarza.

A gdzie Sławomir? Bo ten gościu to chyba jego młodszy brat.

Inni uważają, że broda bardzo postarza wokalistę. Pewien mężczyzna stwierdził nawet, że Sławomir powinien wziąć się za siebie.

Sławek, zapuściłeś się.

Przeważająca większość opinii była pozytywna.

Gruba ryba! ;) I nie chodzi o szczupaki…

Na poprzednie wakacje Sławomir wybrał się wraz z żoną Kajrą do ciepłych krajów. Wówczas emocje fanów rozpalały fotografie roznegliżowanej Kajry, która odważnie odsłaniała swoje ciało.

Sławomir Zapała o swoim ojcostwie: „Coś z tym dzieckiem nie tak…”

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij