×

Żona Sławomira wrzuciła zdjęcie z plaży bez stanika! Fanów mocno rozczarował ten widok

Najnowsze zdjęcie zamieszczone przez Kajrę na Instagramie wywołało prawdziwą burzę. Żona Sławomira, równie jak jej mąż, lubi zaskakiwać. Tym razem postanowiła pokazać trochę więcej ciała niż zwykle!

Kajra i Sławomir są na wakacjach

Znane małżeństwo uwielbia podróżować całą rodziną. Na ciepłych plażach wypoczywają wyjątkowo często, o czym świadczą zdjęcia na ich instagramowych profilach.

Tym razem żona Sławomira zdjęciem z plaży wywołała burzę!

Pozuje na nim tyłem, prezentując swoje opalone ciało. Na sobie ma tylko dolną część kostiumu. Nic dziwnego, że pod zdjęciem w ciągu jednego dnia pojawiło się 4 tys. serduszek.

Naturalność przede wszystkim

Żona piosenkarza Sławomira Zapały, znanego głównie za sprawą hitu „Miłość w Zakopanem” niejeden raz udowodniła, że ma do siebie dystans, a publikowanie naturalnych, nieprzerabianych w programach graficznych zdjęć nie jest dla niej krępujące.

Nie inaczej było tym razem, gdy wokalistka zamieściła na Instagramie, budzącą skrajne emocje, fotografię. Było to wspomnienie z plaży, z tegorocznych wakacji. Wielu obserwatorów zachwycało się zdjęciem, chwaląc żonę Sławomira za naturalność.

Bosko, ale fajniej by było jakbyś się odwróciła.

Medal za odwagę.

No widać, że bez foto shopu. Brawo za odwagę.

Piękna i naturalna.

Ogień.

Jednak znalazło się również grono krytyków, którzy wytknęli mankamenty sylwetki Kajry.

Nie ma się czym chwalić, nieładną ma figurę, a przede wszystkim nieapetyczny tyłek

pisze jedna z internautek.

Fotografie: Instagram.com

Może Cię zainteresować