×

Justyna Żyła całuje byłego męża. Na reakcję Marceliny Ziętek nie trzeba było długo czekać

Piotr Żyła ma dwie wierne kibicki, które nie przepuszczają żadnej okazji, żeby dać sobie dokuczyć. Media społecznościowe obiegło zdjęcie, na którym Justyna Żyła całuje byłego męża. Na odpowiedź Marceliny Ziętek nie trzeba było długo czekać.

Justyna Żyła całuje byłego męża

Justyna Żyła rozstała się z Piotrem Żyłą ponad trzy lata temu. Był to bardzo burzliwy czas, pełen sprzeczek i publicznego prania brudów. Żyle ciężko było się pogodzić z tym, że eks małżonek ułożył sobie życie u boku młodziutkiej Marceliny Ziętek. Ale po wielu sporach wydawało się, że topór wojenny w końcu został zakopany.

Ostatnio o tym „miłosnym trójkącie” znów zrobiło się głośno. Głównie za sprawą plotek o rzekomym rozstaniu Ziętek i Żyły – przestali obserwować się na Instagramie, a sportowiec nie spędzał urodzin w towarzystwie 24-letniej aktorki. Ale plotki o rozstaniu nie zostały potwierdzone. Ziętek natomiast pokazała w mediach społecznościowych, jak kibicuje Piotrowi Żyle podczas jego udziału w igrzyskach olimpijskich.

Justyna Żyła
Instagram

Sęk w tym, że Piotr Żyła ma także inną wierną fankę. I choć wydawać by się mogło, że fanów nigdy za wiele, w tym przypadku jest chyba o jedną za dużo. Również Justyna Żyła chciała okazać swoje wsparcie byłemu mężowi. Gdy skoczek zajął 21. lokatę podczas zawodów, jego była żona postanowiła go pocieszyć.

Trzymamy kciuki, spełniaj marzenia

– napisała Żyła na Instagramie. Dodała także zdjęcie, na którym czule całowała Piotra Żyłę i opatrzyła je fragmentem piosenki zespołu Tilt, „Jeszcze będzie przepięknie”.

Justyna Żyła
Instagram

Marcelina Ziętek nie odpuszcza

Taka manifestacja uczuć nie spodobała się Marcelinie Ziętek. Młoda aktorka opublikowała tajemniczą relację, a w niej przedstawiła „dobre rady”. Relacja dotyczy m.in. naruszania dóbr osobistych.

Z cyklu: 'Dobre rady'. Natarczywe naruszanie dóbr osobistych, prawa do prywatności, wizerunku, dobrego imienia, spokoju oraz godności… Rozpowszechnianie wizerunku osoby bez jej zgody. Osoba z wyrokiem nie powinna igrać z prawem

– napisała tajemniczo Ziętek.

Justyna Żyła
Instagram

Pudelek poprosił Marcelinę o komentarz w tej sprawie.

Ta kobieta ciągnie dalej swoje wymyślone historie, zakłócając nasz spokój. Nie patrząc na dobro dzieci ani Piotra. Upomniana, że ma zakaz dodawania wizerunku i zakłócenia naszego spokoju, usunęła wszystko…

– wyjaśniła Ziętek, ale o rzekomym wyroku dla Justyny Żyły nie chciała mówić.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij