×

Justyna Żyła znów wbiła szpilę Piotrkowi. „Dopóki śmierć was nie rozdzieli”

Justyna Żyła znów wzbudza sensację. Była żona znanego skoczka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, którym chciała zwrócić uwagę Piotra Żyły. Czy celebrytka zamierza po raz kolejny rozpętać medialną burze?

Prowokacja na Instagramie

Piotr Żyła porzucił Justynę Żyłę ponad 2 lata temu, ale celebrytka nadal nie może przestać rozpamiętywać bolesnego rozstania. Choć oboje ułożyli sobie życie na nowo i mają partnerów, Żyła wciąć dolewa oliwy do ognia, publikując prowokacyjne treści. Rozgłos, który zdobyła w mediach społecznościowych sprawił, że była żona skoczka otrzymała propozycję TVN na występ w popularnym serialu. Bez wątpienia internetowe przepychanki z byłym mężem wyszły Justynie Żyle na dobre i pomogły w szybkim rozwoju kariery w show biznesie. Wszystko wskazuje na to, że celebrytka nie zamierza spocząć na laurach, ponieważ na jej Instagramie ukazała się nowa publikacja wyraźnie adresowana do Piotra Żyły.

Justyna Żyła udostępniła na swoim InstaStories mema, komentującego słowa przysięgi małżeńskiej „póki śmierć was nie rozłączy”. Na obrazku zamiast klasycznego uosobienia śmierci z kosą w ręku, pojawiła się ponętna kobieta, która w domyśle jest kochanką męża ze zdjęcia. Instagramerka nie omieszkała wyrazić swojej opinii na temat grafiki. Opatrzyła ją rozbawionym do rozpuku GIF-em.

 

Justyna Żyła znów wzbudza sensację

To nie pierwszy raz kiedy Justyna Żyła w zawoalowany sposób odnosi się do związku Piotra Żyły z modelką, Marceliną Ziętek. W przeszłości zazdrosna celebrytka zwracała uwagę na fakt, że partnerka skoczka jest od niego o 11 lat młodsza. Żyła bez zażenowania dzieliła się także wiadomościami, jakie były mąż wysyła do ich córki. Treść SMS-ów była bardzo przykra. Piotr Żyła otwarcie obrażał w nich byłą żonę.

Justyna i Piotr Żyła wzięli ślub w 2006 roku. Początkowo zdawało się, że są wspaniałą parą. Doczekali się dwójki dzieci: Jakuba oraz Karoliny. Po ich niespodziewanym rozwodzie, Justyna Żyła zaczęła robić karierę w mediach. Wystąpiła nawet w programie  „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, zaliczając w nim spektakularną porażkę.

Fotografie: YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij