×

Justyna Żyła w serialu TVN. Niewiarygodne, kogo zagrała była żona skoczka!

Justyna Żyła w serialu TVN. Była żona znanego skoczka po raz kolejny usiłuje zrobić na złość ojcu swoich dzieci? Jej wystąpienie w telewizji znowu wzbudza wiele emocji.

Zazdrość o nową partnerkę

Justyna Żyła od wielu miesięcy daje do zrozumienia swojemu byłemu mężowi, że jest zazdrosna o jego nową partnerkę. Celebrytka regularnie podejmuje w mediach społecznościowych działania mające na celu sprowokowanie Piotrka. Nieco ponad miesiąc temu Justyna Żyła zakpiła z byłego męża.

Opublikowała nawet zdjęcia nawiązujące do wspólnych fotografii Piotra Żyły i jego dziewczyny, Marceliny Ziętek. Miało z nich wynikać, że Justynie również udało się ułożyć sobie na nowo życie po rozwodzie. Obserwując medialną aktywność celebrytki trudno nie zauważyć, że każdy jej krok ma związek z bieżącymi działaniami byłego męża i jego nowej partnerki. Podobnie było tym razem.

Justyna Żyła zdecydowała się pójść w ślady dużo młodszej od siebie Marceliny Ziętek, która może poszczycić się kilkoma rolami w serialach „19+”, czy „Szkoła” i również wystąpiła w popularnej produkcji TVN.

Justyna Żyła w serialu TVN

Serialowy debiut Justyny Żyły miał miejsce w lubianym w szczególności przez młodą widownię (12-25 lat) serialu TVN pt. „Szpital”. Celebrytka zagrała w produkcji… samą siebie! Błyskawicznie w mediach pojawiły się komentarze mówiące o tym, że Żyła zrobiła to wyłącznie z powodu zazdrości o nową partnerkę Piotra Żyły.

W związku z tym Justyna postanowiła odpowiedzieć na zarzuty. Na swoim InstaStories stwierdziła, że rola w „Szpitalu” to dla niej tylko przygoda.

Nikomu niczego nie zazdroszczę. Epizod i fajna przygoda. Tyle.

W serialu Justynę Żyłę przedstawiono jako „osobowość medialną i blogerkę kulinarną”. Opis odcinka, w którym pojawiła się celebrytka brzmi następująco:

Pacjentką ordynatora szpitala, dr Piotra Wójtowicza, jest 18-latka, która kilka dni wcześniej urodziła dziecko. Ciąża była efektem przypadkowej znajomości z dyskoteki, a ojciec dziewczyny zmusił ją, by porzuciła noworodka. Na próbie zostawienia dziecka w szpitalu przyłapuje ją Justyna Żyła. Znana osobowość medialna i blogerka kulinarna, prywatnie matka dwójki dzieci, odwiedzała na SOR-ze swoją koleżankę. 33-latkę niepokoi zachowanie nastolatki. Jest jej żal dziewczyny i mocno w nią wierzy. Zagrzewa do walki o siebie i dziecko, ponieważ widzi, że 18-latka wcale nie chce porzucić dziecka.

Z pewnością to jeszcze nie koniec prób zwrócenia na siebie uwagi byłego męża przez Justynę Żyłę. Kobieta wyraźnie nie może pogodzić się z rozstaniem i nie przestaje śledzić poczynań Marceliny Ziętek i Piotra Żyły.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram, Twitter, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij