×

Jak wygląda dziś Zosia z „Rodzinki.pl”? Emilia Dankwa ma dziś 17 lat

Emilia Dawka to jedna z gwiazd młodego pokolenia. Sławę zdobyła grając w serialu „Rodzinka.pl”. Choć ciężko w to uwierzyć, dziewczyna ma już 17 lat. Jak wygląda dziś Zosia z „Rodzinki.pl”? Cóż, nie brakuje słów zachwytu pod jej zdjęciami w mediach społecznościowych.

Jak wygląda dziś Zosia z „Rodzinki.pl”?

Emilia Dankwa, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko Zosi z „Rodzinki.pl”, cieszy się ogromną popularnością w sieci! I wcale to nie dziwi, ponieważ dziewczyna publikuje tam mnóstwo zdjęć. Wzbudza tym nieustanny zachwyt swoich fanów, którzy zostawiają pod jej zdjęciami wiele pozytywnych komentarzy.

Serialowa Zosia skończyła w tym roku 17 lat i bardzo się zmieniła odkąd mogliśmy oglądać ją w „Rodzince”. Nie jest już małą dziewczynką. Nabrała natomiast kobiecego uroku. Jedyną rzeczą, która nie zmieniła się u aktorki przez lata, są jej lokowane włosy. To niezaprzeczalnie jej znak rozpoznawczy.

Co słychać u 17-letniej Emilii?

Obecnie Emilia Dankwę jest coraz częstszą bywalczynią czerwonych dywanów, nierzadko gości w telewizji i chętnie współpracuje z fotografami. Sesje zdjęciowe to jej chleb powszedni, szczególnie, że od lat pracuje jako fotomodelka. Po aktywności w mediach społecznościowych łatwo zauważyć, że przed obiektywem aparatu czuje się jak ryba w wodzie.

Występuje w „Rodzince.pl” odkąd skończyła 6 lat

Kariera na planie serialu „Rodzinka.pl” zaczęła się, kiedy Danwka miała zaledwie 6 lat. Wtedy właśnie pojawiła się na castingu. Od razu wiadomo było, że jest stworzona do pracy przed kamerą. Ponieważ zachowywała się na planie bardzo naturalnie.

To było cudowne doświadczenie i niesamowite przeżycie, wiele się nauczyłam, poznałam naprawdę wspaniałych ludzi i spędziłam tam wiele cudownych chwil, a nawet lat. Jestem wdzięczna, że dostałam taką szansę. Szkoda, że ta przygoda zakończyła się tak, jak się zakończyła, ale niestety nikt nie ma już na to wpływu, więc pozostało nam wspominać różne świetne momenty.

– mówiła w Plejadzie.

Przypomnijmy, serial „Rodzinka.pl” zakończył już emisję. Mimo to Emilia nadal utrzymuje kontakty z przyjaciółmi z planu, szczególnie z Kacprem, który niedawno świętował swoje 18 urodziny.

Jej przygoda z aktorstwem zaczęła się, kiedy miała 3 lata

Sama gwiazda „Rodzinko.pl” przyznaje, że na jej koncie już uzbierało się trochę ról. Poza serialem Emilia Dankwa miała okazje grać jeszcze w takich produkcjach, jak: „Być jak Kazimierz Deyna”, „Zbliżenia” czy „Belfer”.

Prawdą jest, że troszkę tych ról się uzbierało, ale nie mogło być inaczej, skoro gram od trzeciego roku życia. Moja przygoda z aktorstwem zaczęła się wtedy, gdy zostałam zauważona przez reżyserkę Annę Wieczur-Bluszcz i zaproszona na zdjęcia reżyserskie do filmu „Być jak Kazimierz Dejna”, w którym zagrałam młodszą siostrę głównego bohatera. To od tej produkcji wszystko się zaczęło.

– mówiła w rozmowie z Plejadą.

Dankwa skupia się na rozwijaniu swoich mediów społecznościowych. Jest bardzo aktywna na TikToku i Instagramie. Zgromadziła wokół siebie ogromną grupę fanów. Na razie rozwija się bardziej w modelingu, jednak nie porzuciła kariery filmowej.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować