×

Teresa Lipowska odchodzi z „M jak miłość”? Z ust aktorki padły gorzkie słowa

Teresa Lipowska odchodzi z „M jak miłość”? Aktorka w dosadnych słowach wypowiedziała się o popularnym serialu, który jest oglądany przez miliony Polaków. Czyżby właśnie postawiła na nim krzyżyk?

Teresa Lipowska w „M jak miłość”

Teresa Lipowska przyszła na świat 14 lipca 1937. Choć za dwa tygodnie skończy 85 lat, wciąż jest w świetnej formie. Aktorka od samego początku (od 4 listopada 2000 roku) gra w serialu „M jak miłość”, w którym wciela się w rolę Barbary Mostowiak. Przez lata aktorka wraz z Witoldem Pyrkoszem, który zmarł 22 kwietnia 2017 roku, stworzyli wyjątkowy duet, a widzowie ich pokochali. Nic więc dziwnego, że wielu zasiadających przed telewizorami Polaków nie wyobraża sobie produkcji bez udziału serialowej Barbary. Takiego scenariusza nie można natomiast wykluczyć. Są bowiem ku temu coraz bardziej wyraźne przesłanki.

Lipowska odchodzi z „M jak miłość”?

Serialowa Barbara Mostowiak była ostatnio gościem w programie „Gwiazdozbiór Jaruzelskiej” Moniki Jaruzelskiej. Aktorka otworzyła się podczas rozmowy i podzieliła własnymi odczuciami w związku z pracą na planie serialu. Powiedziała, że kocha ekipę, z którą pracuje, a serial „M jak miłość” wciąż jej nie nudzi.

Na razie jeszcze mnie nie nudzi. Bardzo kocham ekipę, z którą pracuję. Byli dla mnie bardzo pomocni i życzliwi w trudnych chwilach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Szczególną uwagę zwróciło natomiast odniesienie Lipowskiej do samego serialu. 84-latka ubolewa nad tym, że ten zmienił się w ostatnich latach. Zdaniem aktorki serial nie jest już sagą rodu Mostawiaków, jak na początku kręcenia serialu.

To już nie jest ten sam serial, zupełnie. Tłumaczy to scenarzystka, że przez 22 lata trudno tę sagę zamykać tylko w kilku osobach, więc musi być znajomy wnuczka, który ma panią, która ma mamę i to się rozeszło. Ja też myślę, że to już nie jest saga rodu Mostowiaków, natomiast jest to chwilami nawet dydaktyczne, chociaż nie „kawa na ławę”. Dydaktyczny serial – troszkę o rodzinie, troszkę o miłości, troszkę o związkach męsko-damskich; coś tam zostało z tego „M jak miłość”, natomiast z tej sagi Mostowiaków już nie tak dużo. Aczkolwiek ciągle się wraca do tego i – co tu dużo ukrywać – mamy największą oglądalność.

Czyżby to oznaczało, że Lipowska rozważą odejście z „M jak miłość”? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie już sami. Jedno jest pewne. Z pewnością bez problemu znalazłaby pracę poza tym serialem, zwłaszcza, że aktorka życzy sobie, by mogła dalej być aktywna.

Chciałabym dożyć jak najdłużej takich lat, żeby coś robić, ale nie być ciężarem dla bliskich. Chciałabym dożyć 90-tki, ale bez specjalnego wsparcia kogoś z zewnątrz… Daj mi Boże jak najwięcej szczęścia i zdrowych lat.

I jak najwięcej szczęścia i zdrowych lat życzymy pani Teresie!

Źródła: www.planeta.pl, www.rmf.fm, www.o2.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij