×

Małgorzata Rozenek u Kuby Wojewódzkiego. Trochę ją poniosło!

Małgorzata Rozenek u Kuby Wojewódzkiego: czyżby prezenterkę nieco poniosło? Rozenek przez chwilę wcieliła się w rolę prowadzącej, która… nakrzyczała na gościa. Była ostra, jak brzytwa!

Małgorzata Rozenek u Kuby Wojewódzkiego

Małgorzata Rozenek niedawno została prowadzącą programu „Dzień Dobry TVN”, ale najwyraźniej ma apetyt na więcej! „Perfekcyjna” pojawi się wraz z Maciejem Musiałowskim w pierwszym jesiennym odcinku show Kuby Wojewódzkiego. Wygląda na to, że emocji nie zabraknie, a przynajmniej twórcy postarali się, byśmy tak właśnie myśleli.

Nowa prowadząca „Dzień Dobry TVN” będzie musiała odpowiedzieć na serię niedyskretnych pytań, np. o to, czy zarabia więcej od Radosława Majdana i o to, czy ukrywa swój prawdziwy wiek. Ale na tym nie koniec, ponieważ Rozenek przez chwilę będzie miała okazję spróbować swoich sił również w roli prowadzącej show. Wraz z Kubą Wojewódzkim przeprowadzi wywiad z Maciejem Musiałowskim.

„Milcz, gówniarzu”

Zapowiedź nowego odcinak programu zmontowano tak, by widzowie sądzili, że Małgorzata Rozenek dała się ponieść emocjom i zbeształa Macieja Musiałowskiego.

Najpierw Rozenek zadała młodemu aktorowi pytanie o jedną z ról. Gdy ten próbował odpowiedzieć, prezenterka przerwała mu, mówiąc:

Dziękujemy, nasz czas się skończył.

Musiałowski walczył jednak o to, by dojść do głosu, wówczas został zrugany przez „prowadzącą”.

Ale możesz przestać mówić? To, że jesteś tu gościem… Milcz, gówniarzu!

– krzyknęła Rozenek.

Czy para wypadła przekonująco? To się okaże, gdy twórcy programu będą mogli sprawdzić wyniki oglądalności. Chociaż ta spada, faktem jest, że Kuba Wojewódzki od dawna cieszy się sympatią widzów. Nowy odcinek show, oczywiście z udziałem Małgorzaty Rozenek i Macieja Musiałowskiego, zostanie wyemitowany już 6 września o godz. 22.40 na kanale TVN.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować