×

Pasażer zwymiotował w autobusie. Kierowca zareagował. „Masz to zlizać, śmieciu!”

Na stronie warszawawpigulce.pl pojawił się film, w którym widzimy sytuację mającą miejsce w komunikacji miejskiej. Młody pasażer zwymiotował w autobusie. To nie spodobało się kierowcy, który natychmiast zareagował. Wyskoczył zza kierownicy i zaczął krzyczeć do chłopaka.

Był agresywny i padły ostre słowa. Pasażer zwymiotował w autobusie, ale czy był pijany?

Tego nie wiemy, ponieważ strona nie podzieliła się takimi informacjami. Wiemy natomiast, jak zareagował kierowca pojazdu, który zmierzał w kierunku Metra Młociny.

pasażer zwymiotował w autobusie

Kierowca zatrzymał autobus, podszedł do chłopaka i zaczął krzyczeć. Ktoś z tyłu autobusu nagrał sytuację

Głuchy nagle jesteś, czy co? Nie wiesz, co masz zrobić? Masz to zlizać, a nie wyjść! No co się k***a gapisz? Posprzątać po sobie nie umiesz? Ściągaj te łachy i wycieraj to teraz. Co się patrzysz? No co? Mowę Ci odebrało?! Nie, nie możesz wyjść tylko to k***a posprzątaj! Śmieciu!

Czy faktycznie słusznie postąpił? A może to nie był wynik alkoholu? W każdym razie młody mężczyzna wysiadł z autobusu, a kierowca poinformował podróżujących, że musi zająć się sprzątaniem. Nie dziwimy się, że kierujący pojazdem wpadł w złość. Na pewno niejednokrotnie spotykał się z podobnymi sytuacjami. Tylko pytanie brzmi, czy faktycznie chłopak był pijany. Z drugiej jeszcze strony, jeśli coś takiego miało miejsce, powinien po sobie posprzątać.

Na stronie warszawawpigulce.pl można zobaczyć film z tej sytuacji.

Byliście kiedyś świadkami podobnej sytuacji?

Może Cię zainteresować

zamknij