×

Ostatnie zdjęcie przed morderstwem. Ojciec zabił bliźnięta

Okrucieństwo tej historii jest przerażające. 45-letni ojciec udał się z dwójką dzieci na wycieczkę, aby je zabić. Postanowił uwiecznić tę chwilę na fotografii. Ostatnie zdjęcie przed morderstwem wrzucił do internetu.

Rodzinne problemy

Słysząc o morderstwach dzieci w XXI wieku w pierwszej kolejności przychodzą na myśl tzw. honorowe morderstwa, do których dochodzi m.in. w Iranie ze względów religijnych. Mało kto zdaje sobie sprawę, że do zabójstw dochodzi również w rozwiniętych krajach europejskich, w tym we Włoszech. Do okrutnego zdarzenia doszło we wsi Margno w północnych Włoszech. Mario Bressi wybrał się z dwójką swoich 12-letnich dzieci na wycieczkę. Podczas pieszej wędrówki zrobili sobie wspólne selfie, które mężczyzna wrzucił na Instagrama, dodając do fotografii słowa:

Z moimi dziećmi, zawsze razem.

Na zdjęciu widać ojca z bliźniętami – Eleną i Diego. Rodzina sprawia wrażenie bardzo szczęśliwej. W tle widoczny jest malowniczy pejzaż górski oraz kapliczka. Zaraz po powrocie z wycieczki Bressi wysłał zdjęcie do swojej żony wraz z wiadomością, że ta już nigdy więcej nie zobaczy swoich dzieci żywych. Mężczyzna stwierdził też, że to ona jest odpowiedzialna za zniszczenie ich rodziny.

ostatnie zdjęcie przed morderstwem 4
Instagram

Ostatnie zdjęcie przed morderstwem

Żona Mario, Daniela od razu wyszła z domu i udała się w stronę miejsca, w którym zostało zrobione zdjęcie. Natknęła się na trzy ciała należące do jej męża oraz dzieci. Kobieta przypuszcza, że Mario Bressi udusił bliźnięta, a następnie sam popełnił samobójstwo. Daniela i Mario od dwóch lat mieli w małżeństwie rozmaite problemy, jednak kobieta twierdzi, że nigdy nie były one powodem nadmiernych kłótni czy przemocy. Prawdopodobnie tłumione przez lata żale skumulowały się, a ich ujściem był szokujący czyn.

Na ciele Eleny znaleziono ślady po duszeniu rękami. Wszystko wskazuje na to, że Diego został uduszony poduszką. Póki co, nie podano do wiadomości publicznej jaką metodą Mario Bressi popełnił samobójstwo. Policja jest w trakcie prowadzenia dochodzenia, które wyjaśni czy zabójstwo było zaplanowane, czy też doszło do niego w afekcie.

ostatnie zdjęcie przed morderstwem 2
Twitter
ostatnie zdjęcie przed morderstwem 3
Twitter
Fotografie: Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij